אתם יודעים כי אתם רוצים להתחיל להתאמן, אך לא ברור לכם אם אתם צריכים אימונים שמטרתם שיקום היציבה, אימונים פונקציונאליים, יוגה וכדומה. לשמחתכם, יש מי שמחליט בשבילכם בהתאם למטרה שלכם מהאימון. האימון האישי המוצע לכם מאפשר לכם לבטוח באדם שעומד מולכם – מאמן הכושר האישי. ההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלו. אז איך גם אתם תדעו איזה אימון הינו האימון המתאים לכם ביותר?

 

הצבת מטרות ויעדים: כך מגלים את הדרך!

אכן, ישנם לא מעט סוגי אימונים, כאשר כל אימון מגלם בתוכו דגשים אחרים. מטבע הדברים, כל מתאמן מגיע אל מאמני כושר אישיים עם מוטיבציה אחרת, כך שגם סוג האימון משתנה. לרוב, מתאמנים המעוניינים להשיל ממשקלם יתאמנו בתכנית המבוססת בעיקרה על האימונים האירוביים, בעוד תרגילי כוח יותאמו למתאמנים שרוצים לחזק את גופם. על כן, ההמלצה החמה ביותר היא להגדיר מטרה לאימון: בעת שישנה מטרה ברורה, גם ניתן לבסס תכנית עבודה מסודרת. הדרך לגלות את סוג האימון שלכם היא עם שאלה אחת ויחידה: היכן תרצו לראות את עצמכם בעוד כחצי שנה או שנה מהיום?

 

אימון מסוג אחד? תמיד אפשר לגוון!

היתרון המשמעותי ביותר של אימוני הכושר האישיים הוא היכולת שלכם לגוון את תכנית האימונים. האם אתם צריכים להתחייב לאימוני TRX או אימוני קיקבוקס בלבד? חד משמעית, לא. מגוון האימונים זמין ופתוח בפניכם בכל עת שרק תרצו, כאשר ניתן בכל אימון מחדש עם המאמן לבחור בסוג אימון אחר. כן חשוב לבחור בסוגי אימונים המקדמים אתכם אל המטרות שלכם, כאשר לכל מטרה יכולים להיות מוצמדים כמה אימונים שונים. ככל שתדירות האימונים שלכם גבוהה יותר, כך ניתן ליהנות מכמה שיותר סוגי אימונים, מה שמשפיע לטווח הארוך גם על שמירת המוטיבציה שלכם.

 

נסו כמה אימונים והחליטו איזה אימון חביב עליכם

אינכם צריכים לקבוע מראש איך תרצו להתאמן, מתי ובאיזה סוג של אימון. האימונים המתבצעים בפורמט של אחד על אחד מותאמים אליכם באופן אישי, כך שתוכלו ביחד עם המאמן שלכם לקבוע את תכנית האימונים המתאימה לכם ביותר. איך תעשו זאת? עם גיוון האימונים מפעם לפעם. מטבע הדברים, תגלו כי ישנם אימונים שאתם אוהבים יותר, לצד אימונים שאתם מתחברים אליהם פחות. כל מתאמן מגיע עם מטרות אחרות, משקל אחר, גוף אחר, גיל אחר וכן הלאה. בהתאם לתכונות שלכם ולמצבכם הפיסי, יקבע סוג האימון ההתחלתי.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי