מגיל צעיר סבלתי מעודף משקל ומבעיות בריאותיות רבות

אסתי גינזבורג - מתאמנת עם עידו מאמן כושר אישי בפרסונל טריינרס.


בשיעורי ספורט בבית הספר מעולם לא צלחתי בחני כושר גופני, בשירותי הצבאי כשלתי בכניסה לקורס קצינים בשל בוחן הבר אור, והייתי זקוקה לדקות ארוכות להתאושש מעליית שתי קומות במדרגות כאשר המעלית מקולקלת. 
תמיד היה ברור לי כי המשקל העודף הנו תוצאה של הכושר הירוד בו אני נמצאת, שכן, אני מקפידה על תזונה מאוזנת, נמנעת מאכילת שומנים ומרבה באכילת ירקות. 
הבטחתי לעצמי אלף ואחת פעמים שאקח את עצמי בידיים ואכנס למשטר כושר ואורח חיים בריא, אלף פעמים כשלתי, עד הפעם האחת בה לקחתי מאמן כושר אישי ששינה את חיי.

לאחר שלוש לידות ואינספור ניסיונות כושלים, אמרתי נואש והשלמתי עם העובדה כי אשאר כבדת משקל עד יום מותי. 
אולם בהתקרבי לגיל חמישים, ערכתי בדיקות דם שגרתיות - שהראו מעל לכל ספק כי אם לא אקח את עצמי בידיים במהרה - אני עלולה להימצא בסכנת חיים ממשית. 
בתי החליטה לשכור עבורי מאמן כושר אישי, כמוצא אחרון לפני ניתוח לקיצור קיבה או שאיבת שומן - החלטה אשר שינתה את חיי ללא היכר. לא אשקר, מאמן הכושר האישי הוא אינו פתרון קסם אשר יעשה עבורכם את העבודה ויגרום לקילוגרמים לנשור ללא מאמץ. 
מדובר באדם מדהים אשר ילך אתכם יד ביד במסע לשינוי חייכם - וידחוף אתכם מאחור כאשר רגליכם יכשלו, אולם יגרום לכם ללכת כל צעד וצעד בכוחות עצמכם.

 

 

המאמן האישי שלי, הפך תוך מספר ימים לחבר הכי קרוב שלי, וראה אותי ברגעי משבר כמותם איש מעולם לא ראה אותי, הוא היה שם כדי לתת חיבוק וכתף תומכת כשפרצתי בדמעות תסכול, וטפיחה על השכם כאשר ההישגים אט אט החלו להגיע. 
רכשתי פעמים רבות בחיי מנוי לחדר כושר, אולם רק בזכות המאמן הנפלא שלי למדתי לפקוד את המכון באופן קבוע שבוע אחר שבוע. 
אם נודה באמת, בהתחלה שנאתי כל רגע של זיעה שביליתי על ההליכון, רק בזכות ההתמדה והעיקשות של המאמן, והאופן בו הוא השכיל לגוון עבורי את האימונים - התחלתי לחבב ואפילו לאהוב את השעות הארוכות במכון הכושר.

בימים אלו אני מתאמנת במרץ למרתון תל אביב. 
השלתי ממשקלי למעלה מעשרים וחמישה קילוגרמים, וכל הבעיות הבריאותיות מהן סבלתי במשך חיי נעלמו כלא היו. 
את המכונית שלי הענקתי במתנה לבתי, כיוון שאני מעדיפה לרכב לכל מקום על אופניים, וכבר שנה שאינני משתמשת כלל במעלית אלא מדלגת בקלילות במדרגות. 
מאמן הכושר האישי שלי ואני ממשיכים להתאמן יחד שלוש פעמים בשבוע, אחרי הילדים שלי הוא האדם הקרוב אליי ביותר. המאמן שלי העניק לי בחזרה את החיים שמעולם לא היו לי, וכיום בגיל חמישים אני מרגישה צעירה ויפה יותר מתמיד.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי