כאשר רוצים לבחור מאמן כושר אישי עבור אימון כושר פרטי ואנו, בניגוד לאחרים, רוצים שתבחנו אותנו בכדי שתגלו שללא כל ספק – אנחנו פשוט טובים במה שאנו עושים.
אם אתם מעוניינים להכיר אותנו מעט ואת הרקע שלנו, הקליקו על הקישור הבא: אימון כושר אישי אודות.

מאמן כושר אישי אצלנו – אילו אימונים אנו מציעים?

אפשרות ראשונה: אימון כושר אישי, כשמו כן הוא. מה הכוונה? ובכן, האפשרות הראשונה והפופולרית היא אפשרות של אימון פרטני. אם בעבר היה מדובר על מותרות רק לבעלי הממון, הרי שכיום הדבר ממש לא ככה. כיום ניתן למצוא מחירים אטרקטיביים לאימון אישי כפי שניתן למצוא אצלנו. אנו מבצעים אימון הנעשה בקפידה אך ורק לאחר שנבנתה למתעמל תוכנית אימונים המותאמת הן ליכולות הבריאותיות שלו (הדבר נבדק טרם בניית התוכנית) לצד הצרכים והציפיות שלו מהאימון. מידע בכל הנוגע לבניית תוכנית אימונים, בקישור הבא: כיצד מאמן כושר יבנה לך תוכנית אימונים?.

אפשרות שנייה: אימונים בקבוצות. מה הכוונה? ובכן, ניתן למצוא אנשים רבים המתקשים להתחייב לאימונים לאורך זמן ולכן הם צריכים מוטיבציה הבאה לידי ביטוי בחברים לאימונים. אמנם מאמן כושר אישי יעיל יכול להכניס "זריקת מוטיבציה" משמעותית למתעמל אך ישנם מקרים בהם המתעמל מעדיף לעשות זאת עם קבוצת חברים כך הוא מרוויח מספר דברים: אימון אפקטיבי יותר כיוון שהוא מתמיד, מחיר נמוך יותר (כיוון שמחיר האימון מתחלק בין מספר אנשים) וגם זמן איכות עם חברים.

אפשרות שלישית: אימונים לקבוצות ילדים. ובכן, ילדים אלו יכולים להיות בגילאי 5, 12, בני נוער ובעצם – כל גיל שההורה רואה לנכון. מדובר על אימונים חשובים לא רק בפן הבריאותי אלא גם בפן החברתי כיוון שכבר שנים ידוע שאימוני ספורט תורמים רבות לבניית תדמית חזקה יותר לצד בניית ביטחון עצמי טוב יותר. למידע בנושא הספציפי הנ"ל, בקישור הנלווה: מאמן כושר אישי גם לילדים.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי