כיום נוצרה מגמה של זוגות ששוכרים ביחד מאמן אישי שתפקידו להכין אותם אל יומם הגדול של החתונה. נשאלת השאלה: מדוע מאמן אישי ולא חדר כושר?

שלא תבינו לא נכון, כל הדברים העולים לראשכם הם בהחלט חלק מאירוע החתונה ובהרבה פעמים המציאות מתעלה על הדימיון, אבל עד שתגיעו לאותה נחלה ולאותו ערב מושלם עליו חלמתם כל חייכם מחכה לכם דרך ארוכה.

הדרך אל האירוע המושלם עוברת ראשית דרך הצעת נישואין, לאחריה בחירת מתחם אירועים ומכאן השמיים הם הגבול. המירוץ אחר שמלת הכלה המושלמת, הקייטרינג המוצלח ביותר, הצלם שמוציא תמונות הכי מחמיאות ובר אלכוהול איכותי במחיר נוח. הפקת אירוע הינה פרויקט לכשעצמו והמון כלות שנשאלות במה הן עוסקות משיבות ללא היסוס: "אני עובדת בלהיות כלה". הליך הפקת החתונה כאשר הינו מתבצע ללא עזרה של מפיק אירועים, כולל בתוכו המון טלפונים, בירוקרטיות, התמקחות על מחירים וריצות ממקום למקום. בין כל אלו חשוב לזכור עוד דבר אחד נוסף: הרצון שלנו להראות במיטבנו ביומנו הגדול.

המון כלות וגם חתנים רואים ביום זה כיום הגדול בחייהם והמשמעותי ביותר שיהיה להם אי פעם. אכן מדובר על אירוע גדול שכל מהותו הוא הנצחת אהבה ומעבר למימד המרגש, מדובר גם על אירוע המקבץ חברים טובים ומשפחה קרובה – כולם מתכנסים למטרה אחת: עבורכם. בדיוק בגלל שמדובר באירוע שקורה פעם בחיים והינו בעל משמעות ייחודית ויוצאת דופן יש לנו רצון להראות במיטבנו ולהראות את עצמנו לקהל האורחים כשאנחנו בשיא שלנו. השיא שלנו עובר דרך המעצבים הטובים ביותר, המאפרים הטובים ביותר וגם דרך מאמני הכושר הטובים ביותר.

קרא כאן על חדר כושר חסרונות ויתרונות התשובה היא ברורה: האצת התהליך. בחדר כושר הינך  אדון לעצמך ומריחת הזמן ניכרת שם באופן חד ובולט, הויתור לעצמך האם לצאת מהבית לאימון שכיחה ובעיקר אין מי שמפקח עליך ואומד את ההתקדמות שלך או הנסיגה שלך. בעת שמדובר במאמן אישי הרי שמדובר במאמן שלפני הכל תפקידו להחדיר מוטיבציה, להיות אח גדול ולעזור לך לראות את המטרה מול עינייך גם ברגעים הקשים ביותר. כיצד בוחרים מאמן כושר? קרא מאמר זה הקריטריונים לבחירת מאמן כושר מקצועי. זוגות רבים אימצו ללבם את טרנד  המאמן האישי וכך הצליחו להשיל כמה קילוגרמים ממשקלם לפני החתונה וגם להתעצב ולהתחזק. מעבר ליתרונות המראה שנוצר לנו בעקבות אימון אישי, חשוב לזכור שלפני החתונה המון זוגות נתונים תחת לחץ נפשי לא קטן ופעילות גופנית בעיקר כזו המנוצחת על ידי מאמן אישי, משחררת מגופם את הלחץ ומאפשרת להם להתנקות ולחדש מצבורים של אנרגיה. ידוע לכל שגם במהלך אימון גופני מופרשים במוח הורמונים אשר גומרים למצב רוח מרומם ואלו בדיוק כל אשר נחוץ לזוגות לפני יומם הגדול.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי