אימוני כושר אישיים הם כבר מזמן לא נחלתם של העשירים בלבד

יניב מימון מאמן כושר אישי

בשנים האחרונות קיים ביקוש גבוה לאימונים אישיים, 
ובשל כך נוצרה תחרות בריאה בין אנשי המקצוע אשר מוזילה את העלויות של עבודה עם מאמן כושר אישי, ומאפשרת כמעט לכל אחד ליהנות מאימון פרטני המותאם לו בצורה אישית.

 

מהם היתרונות של עבודה עם מאמן כושר אישי?

 

לסוג זה של אימון יש יתרונות רבים ובולטים.

יתרונות האימון מתבטאים בכך שתקבלו יחס אישי ואוהד, ממאמן קבוע המכיר אתכם היטב- על כל צרכיכם, יכולותיכם ושאיפותיכם בקשר לגוף ולמשקל.

אימון אישי יכול להתבצע בכל שעה של היום, בכל מקום, ולכן לא יאפשר לכם להשתמש בתירוצים הקבועים של "אין לי זמן או כוח להגיע לחדר הכושר", "המכון כבר סגור כשאני יוצא מהעבודה" וכו'.

כמו כן, אין לחשוש מכך שהאימון מתבצע בסביבת עבודה שכביכול אינה מותאמת במהותה לאימוני כושר, משום שראשית- המאמן יכול להביא איתו את כל הכלים המקצועיים הדרושים לו, ושנית- רחובות תל אביב הם בעצם חדר כושר אחד גדול ועליז, מצוייד להפליא, המציע מכשירי אימונים מגוונים ומתקדמים.

 

 

היכן בתל אביב ניתן להתאמן?

 

ישנן שלוש אפשרויות בולטות לאימון בחוצות העיר.

האפשרות הראשונה היא להתאמן במתקנים אשר בגינות הציבוריות ובפארקים. 
כיום, כמעט בכל גינה ציבורית בעיר הותקנו מתקני כושר שונים העומדים בתווי התקן הבריאותיים ועונים לכל צרכיהם של המתאמנים.

תוכלו להגיע לאימון האישי עם בן הזוג או הילדים, ולפגוש באופן ספונטני חברים ושכנים שירדו גם הם לגינה ואולי אפילו לצרף אותם לאימון.

את האימון אפשר לשלב עם טיול או ריצה בשבילי הפארק, משחק בגינה או סתם רביצה על הדשא, וכך להפוך אותו לבילוי זוגי או משפחתי.

יתרון נוסף ומשמעותי של אפשרות הגינות הציבוריות היא כמובן העובדה שילדיכם ימצאו שם עניין וחברה (ואולי אפילו שכנה חביבה שתסכים להשגיח עליהם בשעה שאתם מתאמנים, בתמורה לכך שאתם תשגיחו על ילדיה בהזדמנות אחרת), וכך גם מחוסרי הבייביסיטר שביניכם יוכלו להתאמן ללא ייסורי מצפון.

 

האפשרות השניה, המוכרת מעט פחות, היא מתקני האימונים המותקנים בחוף הים.

בנקודות רבות לאורך חוף הים התל אביבי קיימים ריכוזים של מכשירי כושר ואימון בדומה למכשירים הניצבים בפארקים.

באימון על חוף הים אומנם יקשה עליכם מעט להביא עמכם את הילדים במידה ואין מי שיעזור לכם לשמור עליהם באזור, אך מצד שני זהו מקום מושלם לזוגות המתאמנים יחדיו.

תוכלו לטייל קצת על החוף, להתאמן במכשירים ולשוב לטייל או להכנס למים כדי להתרענן.

 

האפשרות האחרונה היא אומנם ברורה מאליה אך בכל זאת נראה שאנשים נוטים לשכוח את קיומה- וזוהי האפשרות לצאת לריצה ברחובות העיר.

רחובותיה של תל אביב מספקים עניין בלתי פוסק, צבעים, ריחות ומוסיקה- ואתם חייבים להודות שזה הרבה יותר טוב מלרוץ על מכשיר כושר מול הטלויזיה!

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי