בזמן פעילות גופנית הגוף מפריש אנדורפינים אשר אחראים למצב רוח מרומם וכן עוזרים בהתמודדות של תופעות כגון: לחץ ומתח

שינוי בסדר העדיפויות של אורח החיים והצבת הבריאות במקום ראשון בחיינו הפכה את אימון הכושר האישי בראש סדר העדיפויות שלנו לצד תזונה נכונה.

לא מדובר בטרנד אופנתי אלא בשינוי של ממש בחשיבה, בגלל הצבת הבריאות במקום עליון בחיינו השיקול הכספי אינו לוקח חלק בקבלת ההחלטות אלא הרצון לחיות חיים ארוכים מלאים ובריאים למעננו ולמען ילדנו.

זה מתחיל בקבלת החלטה לשנות את אורך חיינו לשים דגש על פעילות ספורטיבית ותזונה נכונה, לא לתקופה מסוימת אלא למשך שארית חיינו. בנית תוכנית אימון כושר אישי מותאמת ליכולות הפיזיות שלנו, יחד עם מעקב צמוד של מאמן כושר יביאו אותנו להתמדה ותוצאות לאחר מספר שבועות. לא מדובר רק בתהליך של הרזיה אלא בשינוי גורף מבחינה פיזית, יותר מרץ לאורך יום, הרגשה ככלית טובה יותר ובריאה, הפחתת המחלות כגון וירוסים שונים ושפעות, וגם שינוי מהבחינה הרגשית.

אימון כושר אישי משפיע בצורה ישירה על הסיכוי להצלחה והתמדה בשינוי אורח החיים לבריא יותר ונטישת ההרגלים ההרסניים שלנו של חוסר פעילות ואכילת מזון עתיר שומן.

הנוחות של אימון כושר אישי שאנו קובעים את השעות ואת המקום נותן לנו את הדחיפה שאנו צריכים כדי להמשיך ולהתמיד, בניגוד לחדר כושר שאנו יכולים לחזק את חוסר הפעילות שלנו בתירוצים של: רחוק לי, קר לי, אני עייף וכדומה. שיש לך מאמן כושר אישי אין לך תירוצים ויש מי שגורם לך להפסיק לשבת על הספה ולהתחיל פעילות.

בנית תוכנית אימונים הדרגתית מעניקה לנו את הכוח להמשיך, ומערכת היחסים שנבנית עם הזמן עם מאמן הכושר מעניקה לנו את המוטיבציה להמשיך. מאמן הכושר יכול להתאים לכם תוכנית אימונים שכן תתחברו אליה וכן תאתגר אתכם ברמה היומיומית. לדוגמא: יש אנשים שאינם מתחברים לריצה או הליכה ואילו פעילות כגון אירובי מדרגה כן גורמת להם הנאה והם יכולים לבצע אותה ברמה יומיומית.

אנשים רבים מגיעים למאמן כושר אישי לאחר שידעו לא מעט אכזבות ולא הצליחו להתמיד בפעילות גופנית לאורך זמן,מאמן כושר מקצועי ינסה להבין ביחד אתכם מה הגורמים שמפריעים לכם בהתמד לאורך זמן, האם זו העבודה, הילדים,  הבן זוג או בכלל סוג הפעילות הגופנית, לאחר איתור הבעיה הוא יעזור לכם לשלב את האימון כחלק משגרת החיים בעזרת בניית זמנים שמתאימים לכם ואימון שתוכלו להתחבר אליו ויהפוך את הספורט לחלק כיפי ולא למעמסה.

 

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי