לבטח יצא לכם לשמוע לא אחת סביבכם אנשים מדברים על הרצון שלהם להכין את גופם לקיץ. נפש בריאה בגוף בריא רלוונטית לכל עונה, ולא רק לקיץ כפי שנהוג לחשוב. אז נכון שבימי הקיץ רוצים להשוויץ עם הביקני או הספידו על חוף הים, אך גם בחורף חשוב וחיוני לשמור על פעילות גופנית ועל תזונה בריאה. אפשר לומר, כי הרצון להראות טוב ולהרגיש טוב תקף לכל ימות השנה, מה שמביא לא מעטים להנות משירותיו של מאמן כושר אישי. 

למה דווקא מאמן כושר אישי?

 

השאלה הגדולה ביותר היא למה באמת לבחור דווקא במאמן כושר אישי. כיום פרוסים מאות של מכוני כושר שונים, ועדיין הבחירה הטבעית של לא מעטים היא במאמן כושר המתאמן עם המתאמן בפורמט של אחד על אחד. הסיבה לכך נעוצה בכך שהמתאמן אינו צריך להיות תלוי בשאר המתאמנים, ועבורו בונים תכנית אימונים פרטנית המתאימה לו.

 

כך, רבים מגיעים מהר יותר לתוצאות וזוכים בתשומת לב המופנית רק אליהם לאורך האימון. עוד טרם האימון הראשון, המאמנים והמתאמנים בונים ביחד תכנית אישית המבוססת על צרכי המתאמן, הציפיות, האתגרים והמטרה העיקרית של האימון. האם בחדרי הכושר הגדולים ניתן לעשות זאת? לא בטוח. אם לא די בכך, הרי שעם המאמן האישי אפשר לגוון את שגרת האימונים על פי רצונו של המתאמן ואף לגוון את הלוקיישן בו מתאמנים.

 

השפעת התזונה על אפקטיביות האימון:

 

על מנת להגיע להרמוניה מושלמת ועל תוצאות מירביות, חשוב לשלב בין פעילות גופנית ובין תזונה נכונה ומאוזנת. לא מעטים המאמנים שנותנים טיפים לגבי תזונה למתאמנים והכוונה כללית. לצד הפאן החזותי שחשוב ללא מעט מתאמנים, חשוב לזכור כי התזונה היא הדלק של הגוף, ועוד לפני שהיא משפיעה ויזואלית, היא משפיעה על תפקוד הגוף והתחושה הכללית. לכן, כשם שאתם משקיעים בתכנית האימונים, השקיעו גם בארוחות מגוונות הכוללות את כל אבות המזון.

 

משלימים חוסרים, יוצרים הרמוניה:

 

לשמחת המתאמנים, כיום ניתן להנות ממוצרים שונים לרבות אבקות החלבון ותוספי המזון, שיוצרים הרמוניה מושלמת בין התזונה ובין האימון. כך לדוגמא, מוצרים של חברת דיימטייז. החברה מתמחה במוצרים המיועדים לספורטאים, וכך היא מעניקה להם מוצרים נפלאים המשלבים תוצאות נהדרות וטעמים נפלאים.

 

לעתים, ישנם המתאמנים שמטרת האימון שלהם היא בניית הגוף וחיזוק השרירים, ועל כן הם שמים דגש על אכילה מרובה של חלבונים. בלא מעט מקרים, ההרכב התזונתי לבדו לא מספיק, מה שמביא מתאמנים וספורטאים רבים לצרוך אבקת חלבון דיימטייז. מוצרי החברה מאושרים על ידי התקנים המחמירים ביותר, כך שהמתאמנים יכולים להנות מאיכות, תוצאות וטעם נפלא. אז למה אתם מחכים? הגיע הזמן להכין את גופכם לחורף!

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי