מאחר וברוב ימות השנה אנחנו נתונים תחת מזג אוויר נעים וחמים כשבשיאו מגיע ללחות וחום שאין דומים לה, רוב הזמן גופנו חשוף. אם במדינות הקרות מתעטפים בשלל שכבות ומעילים וכך מסתירים את הקילוגרמים העודפים אשר עלו בחורף, אצלנו הכל חשוף לעייני כל הודות למכנסיים הקצרים, הטי-שרטים והגופיות המקשטים את גופנו בימי הקיץ החמים.

ואיך רואים את זה הישראלים?

לא פעם שמענו באוזנינו עמית לעבודה, חבר או בן משפחה אשר זרקו לעברנו "אני חייב להתחיל לעבוד על עצמי, הקיץ אוטוטו כאן". בחורף כולנו משתוקקים לעונת הקיץ ולרחוץ בים ובבריכה, ויחד עם זאת לכולנו מונח על הכתפיים אותו לחץ של להוריד את הקילוגרמים העודפים שהעלינו בחורף ולהראות במיטבנו בחופי הים בארץ. לצד אלו המתאמנים בכל השנה ומקפידים על אורח חיים בריא ומאוזן, ישנם גם אלו שלא מקפידים וכך מוצאים את עצמם במירוץ נגד השעון כשמול עיניהם מטרה אחת: להרזות לפני הקיץ.

 

מאמנת כושר אישית

הדרך היעילה ביותר המניבה את התוצאות הטובות ביותר היא אימונים עם מאמן אישי, ואם נדייק: מאמנת אישית. אנחנו מצאנו כי הקשר שנוצר בין המתאמן למאמן הינו מאד חשוב לתפוקת האימון ומאמנות נמצאו ככאלו אשר מחדירות יותר מוטיבציה, יותר אסרטיביות ויותר חדורות מטרה. היום בענף הספורט והכושר ישנן מאות אם לא אלפים של מאמנות כושר אישיות וכל שנותר הוא רק למצוא את המתאימה לכם ביותר ולצאת לקרוע את פארק הירקון במירוץ לשריפת השומנים. קרא עוד על היתרונות של מאמן כושר מקצועי.

 

למה בעצם מאמנת אישית?

ראשית, מדובר באימון אישי ומותאם לכל מתאמן באופן אישי. עם המאמנת האישית נבנה אימון אינדיבידואלי על בסיס השאיפות והרצונות של כל מתאמן. באימונים בקבוצה למשל, ישנה תכנית סטנדרטית שכלל המתאמנים מתאמנים לפיה בלי התחשבות מלאה ביכולות שלהם או באי היכולות שלהם. כאשר מדובר באימון אחד על אחד, כל תשומת הלב מופנית אל מתאמן אחד ויחיד על בסיס הצרכים שלו. שנית, באימון אישי תשומת הלב של המאמנת מתרכזת במתאמן אחד ולא צריכה להתפרס לחמישה מתאמנים שונים, וכך אפשר למנוע פציעות ספורט ולהיות מפוקסת וערה לכל בעיה שלא תהיה. הדבר החשוב ביותר והיתרון הבולט ביותר הוא העובדה שכאשר מדברים על תפוקת האימונים, נמצא שברגע שיש מישהו שדואג לך ומשמש לך מעין אח גדול, התוצאות הן בהתאם. רוב המתאמנים עושים זאת לבדם בחדרי הכושר השונים ואין מי שנמצא לידם ומחדיר להם מוטיביציה ברגעים הקשים. בסיטואציה של אימון אחד על אחד עם מאמנת אישית יש מי שמעודד, מכוון ובעיקר דואג להגיע למטרה שהוצבה. לסיום תרשו לנו להמליץ לכם על מאמר מצויין הנותן דגשים וטיפים לשמירה על כושר.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי