ניתן לדמות זאת למעין מצב של "לכבות שריפות" ומה הכוונה?  ובכן, הכוונה היא לעיסוק ספורט לבד למעין מצב בו עוזרים לגוף מבחינה בריאותית אבל לא באמת משתלטים על מצבו של הגוף, נכנסים לעובי הקורה ומחטבים אותו. מצב זה פתיר לחלוטין בעזרתו של מאמן כושר אישי מוסמך ומנוסה.
רגע לפני שנתחיל, תוכל ליהנות ממידע נוסף בנוגע לחיטוב הגוף אך אצל בת הזוג שלך במידה והיא נמצאת או לפני הריון: אימון כושר אישי כהכנה ללידה.

כיצד מאמן כושר עוזר לחטב את הגוף

מאמן כושר אישי, בניגוד לאימון שנעשה לבד, נעשה לאחר מספר הליכים. הראשון שבניהם הוא כאשר המאמן יושב עם הלקוח שלו ובודק למעשה מהם המטרות שלו? מהם הציפיות שלו?
ההליך השני הוא כמובן כאשר הוא מברר מולו האם הוא סובל מבעיות בריאותיות כלשהן.
מדוע חשוב למאמן הכושר לדעת האם הלקוח סובל מבעיות בריאותיות? מסיבה פשוטה: אם לדוגמא מדובר על אדם הסובל מפריצת דיסק, הרי שהוא לא יכול לבצע תרגילים מסוימים שיכולים להזיק ולהחמיר את מצבו. פרטים נוספים בנוגע לכך, ניתן למצוא בקישור הבא: כאבי גב לעיתים קרובות? מאמן אישי והבעיות נעלמות.

מעבר לסיבות שציינו זה עתה, הרי שמאמן כושר אישי גם מוודא שהלקוח שלו אכן מבצע את התרגילים בצורה האופטימאלית ביותר כך שהאימון יהיה אפקטיבי. כמו כן, מאמן כושר אישי גם מוודא שהמתעמל לא יפצע את עצמו בעת האימון. השילוב של אימון נכון (הן מבחינת התרגילים וחשוב מכך – מבחינה בריאותית) לצד הרמת המורל והמוטיבציה הופכים את חיטוב הגוף להרבה יותר פשוט ואפקטיבי.
מחפש מידע נוסף בנוגע לחיטוב הגוף וחשיבותו? הקלק על הקישור המצורף כעת: להיות חטובים בלי תרוצים.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי