יניב מימון - מאמן כושר אישי

החופש הגדול תם. מי מכם שהיו עסוקים בריצות ובריצוי הילדים; מי מכם אשר כיילו את השעון שלהם לפי קצב הבילויים של ילדיהם; למי אשר בשעות שבהן היו יכולים להתפנות לשעת כושר בחדר כושר - עם מאמן כושר אישי או בלעדיו – היתה סיבה להימנע מכך ("נסענו עם הילדים לקניון, מה יכולנו לעשות") – עכשיו, טיפות אחדות לפני הסתיו והחגים, האורחים והדגים, הפיצוחים והממולאים - הזמן הנכון, ההכרחי, לשוב אל שגרת אימוני הכושר, קל וחומר – להתחיל בה.

הבקרים שקטים יותר, אולי ריקים ופנויים. אם אתם גמישים עם הזמן, זה הזמן להגמיש ולחזק גם את גופכם. הילדים בגנים ובבתי הספר, ואתם פנויים לעיסוקיכם. עבודה? תמיד. בכל זמן. אבל זה בדיוק העניין: למצוא בו הפוגות, זמן לעצמכם, לטובת גופכם ולרווחת נפשכם.

הערך המוסף של אימון בפרסונלס טריינרס הוא בכך שמוצעת ומזומנת לכם שם מסגרת מקצועית מובנית ושיטתית לתרגול ולאימון, לפיתוח הגוף בקצב וביכולת שלכם. לשירותכם, בנוסף, דיאטנית מוסמכת שתייעץ לכם ותבנה עבורכם תפריט שיאפשר לכם לאמץ ולהטמיע הרגלים של תזונה נכונה.


 

כוחה של השגרה

יש חשיבות עצומה להישנו?ת פעולות, להכנסת לשגרה, להפיכת לרוטינה. יש חשיבות עצומה לקביעת מועדים קבועים לפעולות קבועות אשר אנחנו מבינים את כדאיותן ואת תועלתן עבורנו. אימון בחדר כושר הוא אחת מהן.

בעוד כאשר אימוני הכושר שלנו לא מתבצעים במסגרת קבועה ומחייבת אנחנו עלולים לוותר לעצמנו בכל פעם שנרגיש עייפות מסוימת, עצם העובדה שאנחנו משלמים למכון הכושר יוצרת אצלנו התחייבות ומחויבות ומקלה עלינו להיכנס לשגרת האימונים ולהתמיד בה.


"אין זמן" אינו הסבר, הוא תירוץ. צריך ואפשר לפנות ולייחד זמן לאימוני כושר ולו רק בשל ההכרה את חשיבותו לבריאותנו. על מנת להפנים ולהטמיע את אימוני הכושר הגופני בשגרת חיינו עלינו להבין את משמעות הוויתור עליהם.

האימונים התכופים יוצרים אנרגיה חיובית. הם מעוררים וממריצים אותנו. המפגש עם מתאמנים אחרים בחדר הכושר מעניק לנו תחושת שייכות כמי שנמנים עם קבוצת תמיכה, שבה מלה טובה אחת, חמה ומחמיאה, שאנחנו עשויים לקבל מעמיתים לאימונים בחדר הכושר עשויה להגביר את המוטיבציה שלנו, שהרי, אוזננו השומעות עדות – יש שכר למאמצינו.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי