שמירה על כושר גופני היא הבסיס לחיים

יניב מימון - מאמן כושר אישי

היא תנאי הכרחי לתפקוד תקין. 
יש מי שבהעדר מסגרת מחייבת יתקשו להתמיד. יש מי שבהעדרה אפילו לא יתחילו. מסגרת קבועה יוצרת מחויבות. חלון הזמן המיועד לביצוע אימון כושר הוא חלון פתוח, זמין ומזמין.

מי מכם שחוששים להתחיל להתאמן במכון כושר פתוח, אשר עם המתאמנים בו נמנים בעלי כושר גופני מפותח, בעלי שרירים אשר עצם המראה שלכם עלול לערער את הביטחון העצמי שלכם ואת האמונה בכוחכם וביכולתכם למצק את השרירים שלכם ולחטב את המראה הכללי של הגוף, תוך כדי שיפור מתמיד בכושר הגופני – מאמן כושר אישי עשוי להיות עבורכם הפתרון המיטבי.

המאמן האישי יכיר אתכם וילמד את גבולות היכולת שלכם, תוך כדי הדרכה והנחיה כיצד להרחיבם. 
הוא יבנה עבורכם תכנית אימונים אישית, מותאמת לכם, אשר בהדרגה תיווכחו כיצד ההתמדה בה משפרת את הכושר הגופני שלכם ובתוך כך גם מחזקת את הביטחון העצמי ואת דימוי הגוף שלכם בעיני עצמכם. 
ייתכן כי גם כי תוחמאו על השיפור המראה החיצוני שלכם על ידי מי מהמכרים.

המוטיבציה להתמיד באימון עולה ביחס ישר לתוצאות הניכרות כתוצאה מהמאמץ המושקע בו. 
הקשר הישיר וההדוק בין גוף לנפש יבוא לידי ביטוי גם בשיפור ההרגשה הפנימית. 
אתם תרגישו את שמחת החיים זורמת בנימי הנפש. דברים שנעכרו בכם יתבהרו. האור העמום ייחשף במלוא זוהרו – האור הנכון לכם.

 

חשיבות נוכחותו של מאמן כושר אישי:

 לא קשה להניח ולשער, כי אם וכאשר תתקשרו עמו - התועלת של מאמן הכושר האישי תורגש בתוך זמן קצר. 
ככל שהוא מקצועי ובעל ידע רחב יותר הוא יוכל גם לייעץ לכם או לקשר אתכם עם יועץ תזונה. בד בבד עם שינוי דפוסי הפעילות ייתכן כי תסגלו לעצמכם גם הרגלי תזונה חדשים. המאמן האישי ילווה אתכם, יעודד, יניע, יתמוך ויחזק. הוא יאושש אתכם כשתרגישו – אם וכאשר במהלך הדרך המשותפת תרגישו כמי שנקלעים אל דרך שיש בה מהמורות ונקודות שבירה
.

 

המאמן האישי הוא מקור הידע והסמכות; הוא ישיב לכל שאלה העשויה להתעורר בנושא הכושר הגופני.  האמון שתרחשו לו, הקשר האישי שיילך ויתחזק וה'כימיה' שתיווצר בינכם ודאי תסייע לו להעמיק את היכרותו אתכם ובתוך כך לאתגר ולהעצים אתכם.

אימון במקום ובזמן הנוחים לכם:

אם אתם רוצים להפיק מאימון הכושר את המיטב – מאמני הכושר האישיים של חברת פרסונל טריינרס יסייעו לכם בכך. כרצונכם ולפי בחירתכם, האימון האישי יוכל להתבצע בביתכם, במקום והזמן הנוחים לכם, כאשר לאחר פגישת היכרות יביא עמו מאמן הכושר את הציוד שיסייע לכם לתרגל ולשפר בהדרגה את היכולת, להגמיש את התנועה ולהרחיב את הטווחים שלה, לחזק את השרירים ולהפוך את האימון לשעת כושר בכל מובן ומשמעות לגוף ולנפש.

נסכם: חשוב להקדיש זמן לחיפוש מאמן כושר סמכותי ובעל ניסיון עשיר עם מתאמניו בדיוק כמו שאתם משקיעים זמן לחיפוש דברים אחרים בחייכם כמו חיפוש דירה, חיפוש רכב, חיפוש חברת הדברה אינטרקליק או חיפוש אחר קניית  בגדים, רק שכאן מדובר בבריאות שלכם ולכן יש ליצור סדר עדיפות נכון.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי