עם זאת, לעיתים אנשים (מסיבות של לוח זמנים צפוף, סיבות כלכליות וכן הלאה) מבצעים אימון כושר אישי בעזרת מאמן כושר אישי פעם בשבוע (למשל) ולכן חשוב לדעת כיצד כן, למרות אי עשיית כושר בתדירות גבוהה יותר, ניתן לשמר ולשמור על הכושר האישי.
מעוניין לדעת כיצד אנשים עם מוגבלויות פיזיות שומרים על הכושר? המאמר הבא עוסק בדיוק בכך: אימון כושר אישי לנכים.

כיצד להצליח לשמור על כושר אישי?

ובכן, מעבר לעובדה שנפגשים עם מאמן כושר לאימונים כושר אישיים בתדירות נמוכה (אך עדיין, שומרים על סוג של כושר) ניתן לבצע פעילויות נוספות שיכולות לסייע לשמור על הרצף הפיזי של הגוף, כלומר, על הכושר.
ניתן להתחיל מהדברים הפשוטים ביותר בחיים, כמו למשל: אם עד כה הייתם עולים לקומה בעבודה שלכם במעלית, הרי שמומלץ לנסות ולהתחיל לעשות זאת ברגל (הן לרגל והן לעלות).

אם בעבר הייתם נוהגים להיפגש עם חברים בבתי קפה שקרובים לביתכם ולעשות זאת באמצעות הרכב, הרי שניתן לצאת מעט יותר מוקדם ולעשות זאת בהליכה, בכיף ברגל.
כמו כן, על מנת להצליח לשמור על המשקל ועל הכושר האישי הרי שחשוב מאוד להקפיד על אכילה נכונה ולכן מומלץ לשים לב מה מכניסים לפה. אם בא לכם משהו מתוק – זה בסדר גמור, אך חשוב שלא להגזים. זכרו: אתם יכולים לאכול כל דבר שתרצו – אך במינון הנכון!.

אם הגעתם הביתה עייפים לאחר יום עבודה מפרך ואין לכם כוח לצאת לריצה או הליכה, תוכלו להשקיע רבע שעה-20 דקות בפעילות אירובית בבית החל מכפיפות בטן, שכיבות שמיכה, מתח, הרמת משקולות וכיוצא מכך. כל אלו יכולים לתרום לסיבולת לב-ראייה וכמובן, בסופו של דבר, גם לעיצוב וחיטוב גופכם.

אם אתם קצרים בכסף ולכן אתם מורידים פוגשים את מאמן הכושר שלכם אחת לשבוע, הרי שתוכלו להתחיל להתאמן באמצעות מאמן כושר אישי עם חבר/ה קרובים וכך, להתחלק בהוצאות ולהגדיל את מספר המפגשים עם מאמן הכושר כך תוכלו ליהנות הן משמירה רציפה על הכושר ועשיית ספורט באופן נכון ומפוקח וגם מחיסכון כלכלי. אודות אימונים משותפים, בקישור הבא: מתאמנים יחד ומרזים יחד.
כמו כן, חשוב מאוד לזכור: כפי שאיש אינו בוחר גן אירועים מבלי שבדק לעומק אודות גן זה, כך חשוב לבדוק אודותיו של מאמן הכושר עמו שוקלים להתאמן. לבדוק שמדובר על מאמן מנוסה, בעל וותק וניסיון בתחום ורק לאחר מכן להתחיל לבצע עמו ואצלו את האימונים.

 

מתעניינים כיצד מאמן כושר בונה תוכנית אימונים מוקפדת ומסודרת? הקליקו על הקישור הבא: כיצד מאמן כושר יבנה לך תוכנית אימונים.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי