אחת השאלות המרכזיות הנשאלות על ידי מתאמנים רבים היא למה כדאי לשכור מאמן כושר אישי מאשר לגשת ולבצע  אימונים באופן עצמאי במכון כושר

אחד מהיתרונות המשמעותיים באימון אישי, הוא פעילות ספורטיבית המתבצעת בצורה טובה ונכונה. עבודה כזו מונעת פציעות וכן מאפשרת למתאמן להגיע אל הפעלת השריר בצורה הטובה ביותר. מעבר לעניין הבטיחותי קיים פן נוסף – המוטיבציה.

מתאמנים רבים מוצאים עצמם אומרים את המשפט הבא: מחר נלך למכון או מחר נצא לרוץ. לפעמים פשוט צריך אדם מקצועי שיעורר אותם ויגרום להם לצאת מאזור הנוחות שלהם וזהו בדיוק היתרון של מאמן כושר אישי, הוא מגיע עד לביתו של הלקוח ואינו מאפשר לו לוותר לעצמו. כמו כן, חשוב לציין שבזכות מאמן כושר אישי ניתן להישאר בתוכנית אימונים מסודרת המותאמת ליכולותיו הגופניות של המתאמן.

גיוון

יתרונות מרכזיים להשכרת מאמן כושר אישי הם קביעת מטרות משותפות של המאמן והמתאמן בהתאם למצבו הבריאותי. כאשר מתאמן מבצע את אימוניו בחדר הכושר, באופן טבעי, הוא נשאר באותו המקום, דבר שלעיתים שוחק וגורם למתאמנים להתחיל לחפש חידושים שימריצו אותם. לעומת זאת, כאשר מתאמן מבצע את אימוניו עם מאמן כושר ניתנת לו האפשרות לשנות את סביבת האימונים כמו בים, בפארקים וכן הלאה.

בחירת המאמן

אחת הבעיות הראשונות בהם נתקלים מתאמנים רבים היא ההחלטה אודות זהות המאמן, בפרסונל טריינרס מתאימים לכם את המאמן הטוב ביותר עבורכם, מתוך מגוון רחב של מאמנים מקצועיים (ביניהם מאמנים שעסקו בעבר בניהול חדרי כושר המעיד על מקצועיות רבה), איתו תגיעו לתוצאה הרצויה על ידי בניית תוכנית אימונים המתאימה ליכולתכם הפיזיות ולמגבלות הבריאותיות.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי