יומנה של מירב יפת - התאמנת עם יובל מאמן כושר אישי בפרסונל טריינרס


בתור ילדה ובתור מתבגרת שנאתי לעשות כושר. 
שיעורי ספורט בבתי הספר היו הסיבה העיקרית שבגללה פניתי לאחות בית הספר בתואנה שאני לא מרגישה טוב, כואב לי הראש, עיקמתי את הרגל, ועוד תירוצים רבים, משונים יותר ומשונים פחות. 
היום ששינה את חיי היה היום בו המורה לספורט בבית הספר התיכון החליטה לעשות לבנות שיעור אירובי פשוט ובסיסי לדוגמה, שכלל עבודה עם מדרגה ועם מוזיקה נהדרת וכיפית. 
האדרנלין זרם בגופי ויצאתי מהשיעור מזיעה, מרוצה ומחייכת.

עוד באותו היום פניתי למורה לספורט בבקשה לשיעורים נוספים מהסוג הזה, והיא קיבלה את בקשתי. 
בהמשך היא דרבנה אותי להתנסות בסוגי אימון אירובי שונים נוספים, ואף עודדה אותי להתחיל להתאמן בעזרת מאמן כושר אישי
כאשר ראתה שהאימונים האירוביים תורמים לי ואהובים עליי.

המאמן עבד איתי על רכיבת אופניים, ריצה, שחייה, הליכה נכונה ומהירה, ולימד אותי כיצד לבצע את כל הפעילויות האלה בדרך הטובה, הנכונה והבריאה ביותר עבורי. 
הוא אף הפנה לתזונאית שבנתה לי תפריט מתאים. אחרי כל אימון מייד ציפיתי לאימון הבא, הקשבתי בשקיקה לכל מילה שאמר לי המאמן האישי ועקבתי בעיניי אחרי כל תנועה שלו בכל הדגמה שהוא הראה לי. התוצאות הגיעו במהרה, ומילדה עצלה שמעדיפה לעלות במעלית, אפילו אם זו קומה אחת, כדי לא להתנשף יותר מדי, הפכתי לנערה ואישה שרצה בכל בוקר על חוף הים, מהסיבה הפשוטה שזה גורם לי להרגיש טוב ועוזר לי להיות עירנית יותר בשאר היום.

בהמשך, המאמן שלי דרבן אותי להיות מדריכת כושר בצבא, וכל החיילים שאומנו אצלי נדבקו בתשוקה שלי לאימונים, לכושר ולאדרנלין המתווה אליהם. 
 


 

לא פעם ולא פעמיים ניגשו אליי חיילים בתום אימון והודו לי על כך שהראיתי להם שכושר, ובמיוחד כושר אירובי, זה כיף וגורם להרגשה טובה. לאחר תום השירות הצבאי, כמובן שחזרתי מייד להתאמן אצל אותו מאמן, האדם ששינה את חיי והפך את האימונים לאהבתי הגדולה.

מזה מספר שנים אותה מורה לספורט מבית הספר התיכון מזמנת אותי לדבר עם התלמידות שלה על כושר, על ההנאה שהוא מביא, על היתרונות הבריאותיים הרבים מספור ועל הסיפוק הרב מהאימונים והתוצאות. 
אני מסבירה להן שאמנם עשוי להיות קשה להתחיל שגרת אימונים, אך מרגע שמתחילים קשה להפסיק ולהיפרד מההרגשה הטובה. 
לכן חשוב לחלק מהבנות לשקול את האפשרות של להיעזר במאמן כושר אישי, שידרבן אותן, ילמד אותן להתאמן נכון ולהימנע מפציעות, יפנה אותן לייעוץ תזונתי מתאים ויספק להן את המסגרת הדרושה ותחושת המחוייבות והמסוגלות ההכרחיות כדי להצליח להתמיד בשגרת אימונים קבועה וטובה.

כיום אני ממשיכה להתאמן הרבה, ולעולם אינני מפספסת אימון אצל המאמן שלי. כמאמר הקלישאה הידועה על אהבה וזיקנה, אפשר לומר שאני לא מפסיקה להתאמן כשאני נהיית חולה, אלא דווקא נהיית חולה כשאני מפסיקה להתאמן.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי