הבחירה הטבעית של המון מתאמנים היא להתאמן עם מאמן כושר אישי. אחרי שגם אתם החלטתם כי פורמט האימון המתאים לכם ביותר הוא הפורמט האישי, כל שנותר הוא להציג בפניכם את המדריך המלא לבחירת מאמן הכושר שלכם. אז מה נדרש מכם? לעקוב אחר עשרת הטיפים הבאים שיפקסו אתכם, יכוונו אתכם ויבחרו אתכם את המאמן הבא שלכם!

 

היתרונות שיש לכם עם מאמן כושר אישי

לכל מתאמן ישנם צרכים שונים, ומה שקורה באימונים שאינם אישיים הוא שאותם צרכים לא באים לידי ביטוי. לרוב, מדובר על קבוצה של מתאמנים שעליה מנצח מאמן אחד, שצריך להעניק להם תשומת לב ולדאוג לפעילות התקינה של כל המתאמן. התוצאה? אימון סבוך שלא כל המתאמנים זוכים לקבל בו את היחס המגיע להם. כעת, עם ההחלטה הנבונה שלכם להניע את הגוף ולהשקיע בנפש, מאמן כושר אישי הוא כל מה שאתם צריכים לטובת נקודת הפתיחה. מאמן הכושר האישי מעניק לכם קשת של תמיכה – גופנית ומנטלית, להשגת כל המטרות שלכם! מוכנים? יוצאים לדרך!

 

1.מה אתם מעדיפים: מאמן או מאמנת?

אז הדבר הראשון שיאפשר לכם להתקדם אל עבר הבחירה שלכם הוא זהות המאמן. ככלל, אין באמת חשיבות למין המאמן, אלא שמדובר יותר על מידת הנוחות שלכם. במרבית המקרים, אלו הנשים המעדיפות לעתים להתאמן בנוכחות אישה ולא בנוכחות גבר. מעבר לכך, דעו כי מה שבאמת חשוב הוא מידת המקצועיות של המאמן ולא המין שלו.

 

2.הקשר בין תחום ההתמחות של המאמן והאימון הנדרש על ידכם

ישנם מאמני כושר המעבירים מגוון רחב של תכניות אימונים כמו יוגה, פילאטיס, TRX, אימוני משקולות ואימוני ריצה. מנגד, ישנם המאמנים שתחום ההתמחות שלהם הינו ממוקד יותר. על כן, חשוב שאתם תדעו לייצר את השידוך בין תכנית האימונים הנדרשת על ידכם ובין תחום ההתמחות של המאמן איתו אתם מעוניינים להתאמן.

 

3.מאמן צעיר או מאמן מבוגר?

פרמטר נוסף שיכול להשפיע על הבחירה שלכם הוא גיל המאמן. בעוד ישנם מאמנים צעירים בתחילת דרכם, גם ישנם מאמנים מבוגרים יותר שהספיקו לצבור ידע וניסיון. שימו לב כי כל המאמנים העובדים דרך "פרסונל טריינרס" הינם מאמנים מיומנים ומקצועים שיכולים להגיע אתכם להישגים. פרמטר זה נועד לאלו מכם המחזיקים בהעדפות מסוימות בלבד.

 

4.חפיפה בין לוחות הזמנים שלכם

כמו כן, חשוב להבטיח כי לוחות הזמנים שלכם ושל המאמן שלכם חופפים. המון פעמים ישנה נטייה להשקיע המון מחשבה בכל הקשור לפן המקצועי, אך חשוב להעניק חשיבות גם לכל הנדרש בפן הלוגיסטי ולהבטיח כי המאמן בו אתם מעוניינים, פנוי לאמן אתכם בימים, בשעות ובתדירות הנדרשת על ידכם. לכן, כבר בשיחת ההיכרות שלכם כדאי לוודא זאת לפני שאתם מתקדמים הלאה.

 

5.שיחת היכרות: עד כמה חשתם בכימיה?

המאמן האישי שלכם הולך להיות האדם הקרוב אליכם ביותר לאורך תקופת האימון. הוא זה שיהיה שם בהצלחות, בקשיים, בשמחה וברגעים שתרצו לשבור את הכלים. על כן, זיכרו כי מעבר לכך שעליכם לבחור במאמן כושר, עליכם לבחור באדם שאתם חשים כי אתם מדברים איתו באותה השפה, שיש ביניכם כימיה ושיש ביניכם אינטראקציה טובה.

 

6.מה הניסיון של מאמן הכושר?

ואי אפשר לדבר על מקצועיות של מאמן כושר אישי מבלי לדבר על הניסיון שלו. ככל שלמאמן שלכם יש יותר ניסיון, כך יותר טוב. מאמני הכושר הם בסופו של דבר אנשי מקצוע, כך שהאינטרס שלכם הוא לעבוד עם מאמנים מנוסים יותר שראו יותר תקדימים, הם מכירים מגוון רחב יותר של תרגילים, הם יודעים לגוון את האימונים ומכירים את הנוסחות המדויקות להצלחה ולכבישת היעדים.

 

7.האם המאמן יכול לפגוש אתכם במקום הרצוי על ידכם?

אחד היתרונות הבולטים ביותר של אימונים המתבצעים עם מאמן כושר אישי, הוא האפשרות שלכם להתאמן במיקום הנבחר על ידכם. בעוד ישנם מתאמנים שבוחרים להתאמן בפארק השכונתי, גם ישנם המתאמנים שרוצים לערוך אימון ביתי. כדאי לוודא עם המאמן עוד לפני האימון הראשון, כי יש באפשרותו להגיע אל סביבת המגורים שלכם ולאמן אתכם באימון ביתי.

 

8.מה מתאמנים אחרים אומרים על המאמן?

גם עם אימון כושר המתנהל עם מאמן כושר אישי, אין כל סיבה שתקנו חתול בשק. מאחר ואתם בוחרים מראש במאמנים עם ניסיון, תוכלו לקבל עליהם המלצות שישקפו לכם בדיוק את טיב עבודתם. כל הנדרש מכם הוא לבקש מהמאמן שימסור לכם מספרי טלפון של מתאמנים שלו, דרכם תוכלו לקבל המלצות לגבי אופי האימון, עד כמה הוא מגוון, הזמינות של המאמן, האם הם הגיעו לתוצאות שהם הגדירו ועד כמה הם נהנים מהתהליך.

 

9.האם המאמן מגדיר אתכם יעדים ומטרות?

עליכם לזכור כי אימון כושר עם מאמן כושר אישי אינו רק אימון המתנהל בשעה וביום שקבעתם. מדובר על תהליך אישי המבוסס ליווי ותמיכה לאורך כל הפרוייקט. חלק בלתי נפרד מתכנית האימונים הוא גם להתאים לכם תכנית כושר אישית שחלק ממנה מוקדש להגדרת יעדים ומטרות. חשוב לוודא מראש עם המאמן כי הוא מתכוון להתאים לכם מטרות בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם, ובהתאם לתדירות האימון.

 

10.תנו לאימון הניסיון להחליט בשבילכם

ולפעמים, הדרך הפשוטה ביותר לבחור מאמן כושר אישי היא באמצעות אימון הניסיון שלכם. כל הטיפים שהוצגו לפניכם אמורים לפקס אתכם ולאפשר לכם להתמקד על המאמן האיכותי ביותר וזה שמתאים לכם ביותר. יחד עם זאת, חשוב שתנסו את האימון בפועל ותבינו בעצמכם עד כמה אתם חשים בנוח, עד כמה פורמט של אימון אישי מתאים לכם ועד כמה אתם שבעי רצון מהדרך בה מתנהל האימון. הדרך אל גזרת החלומות שלכם מתחילה עכשיו!

 

 אנו מאמינים כי פעילות גופנית היא דרך חיים והשגת המטרות תלויה בהתמדה, שהעיקר הוא ליהנות ולהפיק את המיטב.

אתם מוזמנים ליצור קשר - נייד 054-2882886

או להשאיר פרטים כאן

 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי