אין ספק שהחורף הוא הזמן האידיאלי להיכנס לכושר, לפני בוא האביב והקיץ שאנו לובשים בגדים קצרים וחשופים ולא מצליחים להסתיר חלקים מסוימים בגופנו שאנחנו לא הכי גאים בהם

מזג האוויר החורפי גורם לרוב האנשים להסתגר בביתם ולהפסיק כל פעילות גופנית, להגביר את רמת האכילה ולעלות במשקל, (כמו כן הוכח מדעית שבתקופת החורף הגוף צורך יותר קלוריות כדי לחמם את עצמו לעומת הקיץ, בגלל זה עייפים יותר בקיץ כשחם).  לאחר מכן בתקופת האביב להתעורר למציאות חדשה, בה שום בגד במלתחה של הקיץ הקודם לא מתאים. זאת בדיוק הסיבה לקחת את עצמכם בידיים והתחיל בפעילות גופנית דווקא בחודשי החורף, שימו את כל התירוצים בצד, בישראל אפשר למנות את ימי הגשם בעשר אצבעות ואף פחות, הקור מתחיל לאבד מערכו לאחר הליכה מהירה של 15 דקות.

מאמן כושר אישי הוא פתרון אופטימלי לכל מי שרוצה להתחיל בספורט דווקא בחודשי החורף משתי סיבות:

הכנסת אימוני כושר לשגרת ימינו- רובנו אנשים עובדים ועסוקים לא קל לנו לפנות זמן לפעילות ספורטיבית בהלך השבוע מאמן כושר אישי יבנה עמנו תוכנית אימונים אישית בהתאם לכל המגבלות שלנו מבחינת זמן ומקום, יגביר את תחושת המחויבות שלנו ויגרום לנו להכניס את הספורט לשגרת יומנו, חשוב לזכור שעל מנת לראות תוצאות על המשקל חייבים להתמיד באופן יומיומי בפעילות ספורטיבית שעולה בהדרגה ומאתגרת כל פעם את גופנו.

לחימה בעצלנות- העצלנות קיימת בנו לאורך כל השנה שזה מגיע לפעילות ספורטיבית ובמיוחד בחודשי החורף שיותר קשה לנו להביא את עצמנו למצב של קימה מהספה או המיטה, לצאת מהשמיכה החמימה שעוטפת אותנו לשים בגדי ספורט ולצאת החוצה. כפי שציינתי בישראל אין הרבה ימי גשם וגם הקור הוא לא פקטור, אך הקושי הגדול הוא לשכנע את עצמכם להמשיך ולהתמיד באימוני כושר במיוחד שאתם לא רואים תוצאות מידיות ובחוץ מזג האוויר לא בדיוק קורא לכם לצאת אליו. אימון כושר אישי יגרום לכם למחויבות ויעזור לכם להילחם בעצלנות.

תזכרו שבסופו של דבר כל פעילות שעושים אותה באופן יומיומי משתלבת והופכת לשגרה והתוצאות לטווח הארוך הם מצילות חיים, תזונה נכונה פעילות ספורטיבית הם המפתח לאורח חיים בריא, הגוף שלנו הוא מתנה ויש לנו את הזכות לתחזק אותו על מנת שימשיך לפעול. עבודה נכונה על שרירים, סיבולת לב ריאה יכולה להציל אותנו ממחלות לב, סוכרת ועוד הרבה מחלות שניתן למנוע ע"י ספורט ותזונה.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי