עם זאת, כאשר אתה עושה זאת לבד אתה מרגיש שאינך ממצה את הפעילות הספורטיבית, כלומר, אינך באמת מאמץ שרירים מסוימים, אינך מבצע את התרגילים הטובים ביותר שיכולים לפתח את גופך ובעיקר לשמור אותך בכושר. דע לך שזוהי דילמה של אנשים רבים (גברים ונשים כאחד) – עדיף תמיד לבחור במאמן כושר ולאו דווקא מכיוון שמדובר על אדם מקצועי שיכול להנחות אותך בכל הנוגע אל תרגילים אלא מכיוון שמדובר על אדם מקצועי ששומר עלייך בעת ביצוע התרגילים, מוודא שלא תיפגע ומכין עבורך תוכנית אימונים המתאימה הן ליכולות שלך (מבחינה פיזית ומבחינה בריאותית) והן לציפיות שלך!

איך אימון כושר אישי עובד

כפי שציינו בפסקה הקודמת מדוע רצוי לבחור במאמר כושר אישי, כעת נרחיב על כך.
אם אתה רוצה להיכנס לכושר וכן, לעצב את גופך, הרי שמאמן כושר פרטי יכול להועיל לך רבות.
מכיוון שמדובר על אדם בעל מקצוע וניסיון בתחום (חשוב לזכור: וזהו טיפ מאיתנו אלייך: יש לשכור את שירותיו של אדם מקצועי שיש לו ניסיון ולא לקחת מאמן שנמצא בתחילת דרכו). אנחנו לעולם נחפש אתר בעל מוניטין ולא אתר חדש שנפתח רק אתמול.
מאמן יודע בדיוק אילו תרגילים עובדים על אילו שרירים ואיזו תדירות הדבר צריך להתבצע בכדי שהגוף יתפתח בצורה נכונה ולא יסבול מעודף לחץ או עומס.

הנקודה הבאה אליה אנו רוצים להתייחס היא, לעניות דעתנו, החשובה ביותר. לעיתים אנשים אשר סובלים מבעיות רפואיות כאלו ואחרות, לא מודעים לסכנות שיש בעודם מבצעים פעולות מסוימות בתדירות גבוהה מדי. מאמן כושר יושב מול הלקוח שלו, שומע האם יש לו בעיות רפואיות? על אילו בעיות רפואיות מדובר? ואלו הם האלמנטים החשובים ביותר שגורמים לו לבנות את תוכנית האימון. לאחר מכן הוא מתאים את הפרמטרים הללו לציפיות שיש ללקוח. המאמן מבצע את האימון עם הלקוח, מדריך אותו מה לעשות ובעיקר – שומר עליו מפני פציעות!

כמו כן, אחת הבעיות ממנה כולנו סובלים לעיתים קרובות היא חוסר מוטיבציה. כאשר יש בעל מקצוע שמגיע למקום מסוכם מראש (לדוגמא: ביום מסוים, בשעה ספציפית אל ביתו של הלקוח) הרי שאי אפשר בסיטואציה כזו להיתחמק ולומר: נדחה את האימון למחר. יש משהו מאוד מדרבן בכך שהמאמן מגיע עד אלייך ועל ידי כך "מכריח" אותך למעשה לקום מהספה, לצאת מאזור הנוחות ולבצע פעילות גופנית שהינה חשובה הן לגוף והן לנפש.

במאמר זה אתה יכול לקרוא עוד חומר אודות אימון כושר אישי ותוצאות לטווח הארוך

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי