גוף האישה מתמודד במהלך ההיריון עם עלייה במשקל ושאר שינויים, המותן כבר אינה כה צרה, הישבן מתעגל וקילוגרמים עודפים מתווספים אל אזור הזרועות, הגב, הירכיים וגם הפנים והצוואר. בכדי להיפרד במהרה מהמשקל העודף, לחטב את הגוף ולהעניק לתינוק את הטיפול הטוב ביותר במקביל, מומלץ יהיה לשכור מאמן אישי.

מאמנים אישיים מביאים עמם יתרונות כמו הרכבת תכנית אימונים אישית, תיאום אימונים בהתאם ללוח הזמנים האישי של הלקוח, מעקב אישי, התמקדות אישית של המאמן בצרכים של המתאמן. לפעמים אנו מוצאים את עצמנו בתקופות מאוד לחוצות בחיים שבלי מאמן כושר צמוד שיזריק לנו מוטיבציה לא נוכל להתאמן, לדוגמא בתקופה לפני החתונה שהזוג נמצא  תחת לחץ רב, שניהם רוצים להראות טוב אך הזמן לוחץ, מאמן כושר אישי יכול להיות מצויין במקרים כאלה. אגב אם אתם שואלים אותנו על גן אירועים מצויין נסו את סטואה גן אירועים שלא רואים כל יום. מחקרים מגלים כי אימונים אישיים  מצליחים להביא תוצאות טובות יותר בתוך זמן קצר יותר. כאשר מדובר באישה לאחר לידה המתמודדת עם לילות ללא שינה, טיפול בתינוק ולא מעט תהפוכות פיזיות ומנטליות, קשה יהיה לנצל נכונה אימונים בחדרי כושר או לשמור על שגרת אימונים ובריאות באופן עצמאי.

מה מציעים מאמני כושר לנשים לאחר לידה?

גמישות בלוח הזמנים של האימונים.

אפשרות לבצע את האימונים בבית.

שילוב של תרגילים בהתאמה אישית על פי בקשה אישית.

אימונים בסביבה פרטית ודיסקרטית.

מגוון עשיר של תרגילים המשלבים גם אלמנטים כמו משקולות יד או כדורים ורצועות.

מסירות אישית של המאמן לתהליך עד להשגת התוצאות הדרושות.

אימוני כושר לנשים תוך טיפול בתינוק

את סימני המשקל העודף שהשאיר אחריו ההיריון נראה בעיקר באזור הבטן והאגן, זהו האזור בו מבקשות רוב הנשים למקד את מלוא המאמץ. מאמני הכושר מרכיבים את תכנית האימון תוך התייחסות למצבה הגופני של האישה, עומס יתר עלול לסכן  את בריאותה. רגע לפני שמתחילים בתרגילי מתיחות או הפעלה מאומצת של שרירי הבטן יש לוודא כי תהליך ההחלמה של הרחם או צלקות הלידה הושלם.

לצורך קבלת מענה מלא והרכבת תכנית אימון בריאה יאסוף מאמן הכושר פרטים אודות שיטת הלידה, כאבים והרגלי תזונה נוכחיים. כמו כן, ישאל המאמן את האישה האם טרם הלידה היא נהגה לשמור על כושר תוך פעילות ספורטיבית קבועה.

חיטוב וחיזוק הזרועות לנשים אחרי לידה

בתוך זמן קצר מאוד תגלי כי נשיאת התינוק הקטן הופכת למשימה לא פשוטה כלל, בכדי להבטיח כי תוכלי לשאת את התינוק בקלילות גם בשנים הבאות נמליץ על חיזוק שרירי הזרוע והכתף תוך שילוב משקולות יד בכל אימון. משקולות יד פשוטות כדאי יהיה לרכוש בחנויות בספורט במחירים שווים לכל כיס. תחילה נעשה שימוש במשקולות קלות בנות קילוגרם אחד עד שניים ובהדרגה נעלה את דרגת הקושי.

בעזרת אימון משקולות יד תצליחי לחטב את הזרועות ולחזור ללבוש בשמחה גופיות ושאר שמלות מבלי לחשוש מפני חשיפת עודפי השומן בזרוע. בנייה של רקמת שריר תוך שימוש במשקולות ושאר תרגילי כוח מומלצת להגדלת כמות האנרגיה אותה שורף הגוף במהלך פעילויות יומיום שגרתיות ובמהלך האימונים האישיים. הגדלת מסת השרירים בגוף היא יעד מרכזי לקראת חיטוב וירידה במשקל. 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי