גוף האדם זו מערכת מורכבת הדורשת טיפול מתמיד על מנת לתפקד באופן הטוב ביותר

חשוב לא רק לאכול נכון ולישון על מזרן איכותי אלא גם להפעיל את הגוף בצורה נכונה ויתרה מכך – בצורה מפוקחת. ניתן למצוא אנשים רבים המבצעים פעילויות ספורטיביות שונות אך פעמים רבות נשארים מתוסכלים ובעיקר תוהים – כיצד הם לא מצליחים לרדת במשקל?

יתרונות העבודה עם מאמן הכושר אישי

רבים, באופן טבעי, טרם הם מוציאים כסף על מוצר/שירות כלשהו הם מעוניינים לדעת מהן היתרונות לצד השירות אותו הם יקבלו. אם נתמקד על יתרונות מאמן כושר אישי הרי שנוכל למצוא רבים שכאלה. ראשית כל, עצם ההחלטה בבחירת מאמן כושר אישי אתם אומרים לעצמכם: "אינני מוכן עוד להישאר במצב הגופני בו אני נמצא ולכן אני מעוניין בשינוי!". הרי מאמן כושר איכותי ומקצועי ישב מולכם ויברר מספר פרטים שיאפשרו לו לבנות תוכנית אימונים נכונה.

השאלות הנשאלות על ידי מאמן הכושר הן, בדרך כלל, שאלות כגון: עברו הרפואי של הלקוח והאם הלקוח סובל ממחלות כלשהן או בעיות עכשוויות, האם המתאמן לוקח תרופות כלשהן עליהן צריך לדעת מאמן הכושר, מהן הציפיות של הלקוח ממאמן הכושר האישי שלו וכן מהן הציפיות שלו באופן כללי מהאימונים, לאן המתאמן מעוניין להגיע במהלך האימונים וכן שאלות נוספות העוזרות למאמן הכושר לבנות את תוכנית האימונים האידיאלית המותאמת לפי מצבו הבריאותי. בזכות אימונים אישיים בחסותו של מאמן הכושר האישי הגוף מקבל כמה מתנות חשובות והעיקרית היא - כניסה לכושר בפיקוח מלא כך שהסיכון להיפצע קטן יותר.

יתרון נוסף וחשוב בנושא השכרת מאמן כושר אישי (ואין זה משנה אם מדובר על מאמן שעסק בניהול מסוג פעילות באירגונים או הקמת חדרי כושר בעברו או שמדובר על מאמן צעיר וחדש בתחום) הוא עניין הזמינות והעלאת המורל. במידה  ואדם מתאמן לבד הרי שהוא צריך להכריח את עצמו לבצע את פעילות גופנית וזאת בעקבות חיי הנוחות שסגלנו לעצמנו. הוא נוטה לוותר לעצמו ואט-אט אימוני הכושר הופכים בגדר זיכרון רחוק. כאשר מאמן כושר נכנס אל התמונה הלקוח קובע עמו יום ושעה כך שהלקוח אינו יכול להתחמק ועליו לבצע את האימונים. עמידה בלוח הזמנים ובתוכנית האימונים מאפשרת ללקוח להישאר בכושר ולהגיע להישגים אליהם שאף. חשוב לזכור שעבודה מול מאמן כושר מאפשרת למתאמן לבצע את התרגילים בצורה טובה וזהירה יותר.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי