מהו למעשה תזונאי? תזונאי הוא אדם אשר למד את הנושא המורכב הנקרא "מדעי התזונה". מדובר על נושא העוסק בכל הנוגע לתזונה לבין חולי ובריאות. בעל מקצוע העוסק בתחום הנ"ל יודע, בהתאם למצבו הבריאותי של הלקוח שלו, לאיזו תזונה הוא זקוק לא רק על מנת שיוכל לרדת במשקל אלא על מנת שמצבו הבריאותי יישתפר ועל אחת כמה וכמה – לא יינזק כתוצאה מדיאטה לא נכונה.

כלומר – בניית דיאטה מאוזנת ונכונה. מידע בנוגע לתזונת חורף, בקישור הבא: מעבר לתזונת חורף.

מאמן כושר, כפי שכולנו יודעים, הוא אדם הלמד את התחום לעומקו ולרוחבו ומסוגל לספק שירותי אימונים פרטיים לאנשים בודדים או לחילופין לקבוצות. אימונים אשר מותאמים ליכולתם הגופנית, הבריאותית לצד אימונים שמתאימים ומותאמים מראש לציפיות האישיות שיש להם מהאימון.

כעת בואו נגלה מדוע אפשרות של מאמן כושר שהוא גם תזונאי נחשבת כאפשרות נהדרת.

יתרונות של תזונאי שהינו גם מאמן כושר אישי

נתחיל מההתחלה – מהדיאטה. פעמים רבות אנשים עורכים "דיאטות כאסח", כלומר, דיאטות שכל המטרה היא לרדת במהירות אך אין שום התייחסות לגוף עצמו, לחשיבות שבמוצרי המזון שהגוף צריך על מנת להתקיים ויתרה מכך – על מנת לפגוע, איכשהו, במערכות הפנימיות של הגוף. 
תזונאי יושב ובונה, על פי מצבו הבריאותי של הבנאדם (למשל: משקל, בדיקות דם, מחלות כלשהן במידה ויש) דיאטה נכונה המבוססת על כך.

אל אפשרות זו מוסיפים את החלק השני והחשוב מאוד בדיאטה שעורכים – ספורט. ספורט הוא החלק השני והמרכזי בדיאטה וזאת על מנת שהגוף יצליח לשרוף קלוריות וכן, גם להיות מעוצב.
מאמן כושר אישי שהוא גם תזונאי יושב מול המתעמל שלו ולאחר שהוא כבר יודע מהן הבעיות הבריאותיות שלו (אודות הנושא הבא, אפשר להיכנס לקישור המצורף: אימון כושר לסובלים מלחץ דם), הוא מרכיב לו תוכנית אימונים נכונה. מעבר לכך, מאמן כושר אישי שומר על המתאמן שלא יפצע במהלך האימון, שיבצע את התרגילים בצורה האופטימאלית ביותר ובשל כך הן הדיאטה והן האימונים מצליחים לספק תוצאות אופטימאליות מאין כמותם. מספר יתרונות באפשרות אחת, כבר אמרנו?

אודות נושא חיטוב הגוף, ניתן להקליק על המאמר המצורף: חיטוב הגוף בעזרת מאמן כושר אישי.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי