לא מדובר בעוד תופעה חולפת, אלא בדרך חיים של ממש שאנשים רבים בוחרים לקחת על עצמם. אנשים מסגלים לעצמם אפשרות נוספת פרט לאפשרות המוכרת של רישום לחדר כושר, או לחילופין, ניסיון לבצע פעילויות ספורטיביות לבד -  אפשרות זו נקראת מאמן כושר אישי.  אפשרות זו גורמת למתאמנים לבלות שעות על גבי שעות עם מאמן כושר אישי ולהגיע לתוצאות! ניתן לראות אותם רצים יחד בפארק, שורפים קלוריות בים וכן הלאה.

מאמן כושר  כיצד זה עובד?

אז כיצד אימונים אלו מתנהלים? ראשית כל, המאמן משוחח ומברר עם המתאמן האם הוא סובל מבעיות רפואיות כאלו ואחרות והאם למתאמן ישנן מגבלות בריאותיות כלשהן שעליו לדעת. המאמן בודק את ציפיותיו של המתאמן ועל ידי כך בונה לו תוכנית אימונים אינדיבידואלית, אליה הם ייצמדו בעודם מבצעים את הכושר הגופני יחדיו.

מאמני כושר איכותיים יהיו מאמנים בעלי ניסיון וותק וחשוב מכך – מאמנים המבינים את צורכיהם השונים של המתאמנים. מעבר לכך, חשוב לבחור במאמן העובד תחת חברת אימונים וותיקה, כזו המעניקה שירות ברמה גבוהה ויש למי לפנות במידה ומשהו איננו מתנהל כשורה. על מנת להגיע לחברה מהסוג הנ"ל ניתן לחפש אחר המלצות באינטרנט ובהעדר המלצות לשאול חברים או מכרים.

מה חשוב לזכור?

הדבר העיקרי שחשוב לזכור כאשר מחפשים אחר מאמן כושר (ואין זה משנה אם מדובר על מאמן שעסק בעבר בניהול מסוג ניהול חדרי כושר או מאמן שרק עתה התחיל את דרכו בחברת אימונים פופולארית) הוא אווירה נעימה בין המאמן  למתאמן וזה על מנת שהמתאמן ירגיש מספיק בנוח להעיר למאמן ולהביע את דעתו במידה ומשהו מסוים לא לרוחו/ לא נראה לו.

כמו כן, ישנה אפשרות נוספת הנחשבת כנהדרת לאימונים אשר מצליחה, לכל הדעות, להרים את המוטיבציה ואלו הם אימונים הנעשים בקבוצות. ניתן לבקש מהמאמן עצמו לחפש עבור המתאמן קבוצה של מספר אנשים להצטרף אליה. ניתן להתאמן בקבוצות גדולות, קטנות או בזוגות. 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי