בעוד יש מי שעשויים לגמוא מרחק זה ללא כל קושי, רבים עלולים להיווכח כי העדר הכנה לקראתו תהיה בעוכריהם

יניב מימון - מאמן כושר אישי

אחד האירועים העשויים להמחיש את היותה, אכן,  של תל אביב עיר ללא הפסקה הוא מרוץ הלילה השנתי, אשר ייערך ב -30.10.2012 , בשעה 20.00 זו השנה השישית.המרוץ, אשר אות הזינוק לו יינתן בכיכר רבין, יסתיים בגני יהושע, יהיה למרחק 10 ק"מ.

 במרוץ צפויים להשתתף כ -20.000 רצים.

מי מכם שלא נמצאים בשגרת אימונים רציפה , קל וחומר מי שאינם עוסקים בפעילות ספורטיבית סדירה יכולים להתאמן לקראת המרוץ יחד עם מאמן כושר אישי אשר יכין אותם בתוך זמן קצר לקראת המרוץ. מומלץ להיערך גם עם ציוד מקצועי המתאים לשימוש במרוץ, ציוד הכולל בגדי ספורט נוחים ונושמים ושימוש בנעלי ריצה מקצועיות של חברת נייק או חברות אחרות. 


הכנה יסודית כוללת גם תזונה נכונה. לפני המרוץ רצוי לאכול משהו קל, שלא יכביד על הקיבה אבל ייתן לגוף את האנרגיה הדרושה למרוץ. כמובן שגם שתיית מים בכמות מספקת היא תנאי חיוני לשרידות הגוף, ודאי ביום המרוץ.

ערכו תרגילי חימום, כדי לא לרוץ עם גוף קר. אתם מכירים היטב את סף היכולת שלכם. חלקו את הכוחות באופן שיאפשר לכם לסיים את המרוץ. הישארו בטווח הזמן שאתם מורגלים לו. אתם לא אמורים ( אלא אם אתם מציבים זאת כמטרה) לשבור את השיא האישי שלכם.

מטרה אישית 

 המרוץ עומד השנה בסימן מטרה אשית שכל רץ ורצה אמורים להציב לעצמם: השתתפות בפעם הראשונה במרוץ המסורתי, שיפור השיא האישי ועוד. חברת נייק, אשר המרוץ נערך ביזמתה המשותפת עם עיריית תל אביב,   מעניקה אתה חסותה לאירוע.


חברת נייק מסייעת למי שרוצים ומתכננים להשתתף באירוע להתכונן לקראתו במסגרת Nike+ Run Club  - שלושה מפגשים ( שונים) בשבוע, הנערכים בערים תל-אביב, חיפה וירושלים שנועדו לאימוני ריצה. ההכנה מתקיימת בהדרכה ובליווי מאמנים מקצועיים של חברת נייק. ההשתתפות חינם ואינה כרוכה בהתחייבות להשתתף במרוץ. זו תרומתה של החברה לאימוץ אורח חיים בריא על ידי חלק גדול באוכלוסייה.

עבור הזכות להשתתף במרוץ נדרש כל משתתף לשלם – 120 ?, כמו בשנים שעברו. תמורת המחיר כל משתתף זוכה לחולצת המרוץ (NIKE DRI FIT) ושבב המסייע למדידת הזמנים ובכך מקל על הרצים לחלק את הכוחות ואת הזמן....

הערך המוסף של ההשתתפות במרוץ

 הבונוס האמתי של כל משתתף במרוץ הוא עצם ההשתתפות בו והתרומה של הריצה לשיפור הכושר הגופני ובתוך כך לחיזוק הגוף, לתחושת רעננות ושמחה ולבריאות טובה. בעיקרו ובמהותו זה מרוץ עממי, אירוע המוני שבו כל אחד יכול למוזמן להציב מטרה לעצמו. בנוסף, הנרשמים ייהנו מהנחה גדולה ( 20% ) של ביגוד ונעלי ריצה ושאר אביזרים נלווים מתוצרת החברה והמותג – נייקי.

כמדי שנה גם מרוץ נייקי 2012 צפוי להיות אירוע המוני מרגש, שבו יוכל להרגיש כל משתתף חלק מקהילה גדולה של אלפי רצים אשר כמוהו, הפכו זה מכבר את הריצה לחלק בלתי נפרד מחייהם ולפעילות סדירה ורציפה הכלולה בסדר היום ובאורח החיים שלהם. בהצלחה לכולם- כל אחד לפי המדד האישי שיקבע לעצמו כאות וכסימן להצלחה!

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי