אימון כושר אישי הוא הפתרון הטוב ביותר עבור כל אדם שאינו מוצא את הזמן לבצע פעילות גופנית, אך לא רק למי שלא מוצא את הזמן, אלא גם לאנשים חסרי מוטיבציה להתמיד בפעילות גופנית.

ממה מורכב אימון כושר אישי?

אימון כושר אישי מתבצע על ידי מאמן כושר אישי, המגיע לבית הלקוח או לכל מקום אחר שנוח ללקוח כמו: חוף הים,  פארק קרוב וכדומה. חלק מהיתרונות הרבים של מאמן כושר אישי הוא התאמת האימון על פי היעדים שהלקוח מעוניין להגיע אליהם. מאמן הכושר מגיע עם ציוד המתאים לאימוני כושר שונים, הציוד מורכב מ: משקולות, גומיות שונות היוצרות התנגדות, חבל קפיצה, כדור פיט בול וכדומה. המאמן בונה עבור הלקוח תוכנית אימונים בעלת כמה שלבים עם דרגות מאמץ עולות, התוכנית מורכבת מפעילויות שהלקוח יכול להתמיד בהן לאורך זמן, ומקבל יחס אישי ותומך לאורך כל תקופת האימון.

6 סיבות להתמיד באימון כושר אישי

הרגשה- בראש ובראשונה מדובר על הרגשה טובה ודרך לפרוק מתחים. פעילות גופנית מעל 45 דקות, גורמת להפרשת הורמונים המעניקים תחושות חיוביות כגון: אנדרופינים.

חיזוק שרירים- בהרבה מקרים מחסור בפעילות גופנית גורמת לשרירי הגוף להיות רפויים, תזוזה לא נכונה אחת שתגרום לשריר למאמץ יתר, תתבטא בכאבים ושריר תפוס. אימון כושר אישי מותאם למצב הפיזי של גוף הלקוח, ובכך עוזר בצורה הדרגתית לחזק את השרירים הרפויים השונים. דבר שיכול למנוע שרירים תפוסים וכאבים לאורך זמן.

חיזוק שילדת הגוף- האימון גורם להצטופפות מסת העצם, ולמעשה מחזק את העצמות והפרקים בגוף. התרומה של צפיפות העצם תבוא לידי ביטוי הגילאים מבוגרים יותר, שמרבית מאוכלוסיית הקשישים סובלת מדלקות פרקים וכאבים בעצמות בגלל מסת עצם נמוכה.

סיבולת לב ריאה- כל פעילות אירובית כגון: הליכה מהירה, ריצה וכדומה תורמת לשיפור סבולת לב ריאה, עוזרת לזרימת הדם ומעצימה את פעילות שרירי הלב.

החלפת חומרים- לאחר אימון כושר קיימת הגברה של פעילות המעיים הגורמת לחילוף חומרים מהיר.

הרגשה פיזית טובה- פעילות ספורטיבית יומיומית, בעזרת מאמן כושר אישי המענק מוטיבציה ותמיכה רגשית ניתן להגיע  לתוצאות בזמן קצר, להרגיש יותר קלילים, פחות עייפים, בעלי מרץ ורצון ועשייה. פעולות יומיומיות שדרשו מאמץ פיזי גדול כגון: הרמת שקיות מצרכים, שטיפת הבית, הרמת ריהוט וכדומה, לאחר אימון אישי נראה ונרגיש שינוי פיזי משמעותי באופן מיידי יחסית.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי