זה לא סוד שאורך חיים בריא הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית סדירה מאריכים את תוחלת החיים שלנו 

אימון כושר אישי בליווי של מאמן כושר אישי, יגרום לכם לקום מהספה ולהיכנס לכושר. על פי ממצאים רוב האנשים  שנרשמים לחדר כושר אינם מתמידים, כאן בדיוק נכנס לתמונה מאמן כושר אישי, היחס האישי, ותשומת הלב הפרטנית שמאמן הכושר מעניק, גורמת לשיעורי התמדה גבוהים יותר משאר אצל בעלי מנוי בחדר הכושר.

מאמן כושר שעובד עמכם באופן אישי, מודע ללו"ז הצפוף שעליכם לעמוד בו, בין הטיפול בילדים להסעות החוגים  והעבודה, צריך למצוא שעה וחצי פנויות ביום להקדיש לגוף שלכם. תזונה נכונה היא גם קריטריון חשוב, אבל ההתמדה בתזונה נכונה הרבה יותר קלה משאר ההתמדה בפעילות גופנית יומיומית.

היתרון הגדול של מאמן כושר אישי הוא ההטמעה של פעילות גופנית בתוך השגרה של חייכם. שינוי באורח חיים יכול לקרות בכל גיל, וכמובן שעדיף מוקדם מאשר מאוחר, אבל העיקר בשינוי אורח חיים הוא ההתמדה.

על מנת להתמיד אנחנו חייבים מוטיבציה חיצונית, לפחות בחודשים הראשונים עד שנגיע למצב שאורח החיים הפעיל הינו חלק משגרת החיים שלנו.

מאמן כושר מקצועי חייב להיות בעל ניסיון עשיר בתחום של אימון אישי, הבנייה של תוכנית האימונים נעשית לפי צורכי הלקוח, על מנת להקל עליו כמה שניתן, לכן האימון לרוב מתבצע בבית הלקוח או בקרבת מקום מגוריו כגון: פארק, ליד המשרד, חוף הים וכדומה.

תוכנית האימונים מתקדמת לפי הקצב שמתאים לכל לקוח באופן פרטני, המאמץ עולה בצורה הדרגתית לאורך הזמן על מנת להמשיך ולאדגר את הגוף. יחד עם זאת המאמן מבצע מעקב על תהליך ההתקדמות של הלקוח, ומחזק את הנקודות החלשות, והמקומות שבהם צריך לתת עוד דגש, ובמקביל מפתח את הנקודות החזקות של הלקוח.

תוכנית האימונים בנויה לפי הרצונות של הלקוח מה היעדים אותם הוא רוצה לכבוש, תוך כדי התחשבות בצרכים, במגבלות וביכולות של כל לקוח בצורה פרטנית.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי