אברהם - מאמן כושר אישי פרסונל טריינרס

מקובל וידוע המשפט – אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל על אף אי קבלת עדותו, עדותו של מי עשויה להיות נאמנה כעדות הנחתום? לכן, תרשו לי לרגע ללבוש את מדי הנחתום ואולי אף את מצנפתו ולהעיד על עצמי. 
לפני כן – תחילה – גילוי נאות: לא האמנתי שאשרוד את חדר הכושר יותר מאשר שבוע. 
אני מתחיל את החודש הרביעי. עוד הכרס נטויה, אבל בעזרת מאמן כושר אישי ובעזרת השן שאחרוק– ארזה (כך אני מקווה) בי נשבעתי.

 יתרונות הכושר הזוגי

קשה ואולי אסור להכליל, אבל הליכה זוגית משותפת לחדר הכושר אולי אינה מחוללת נסים אבל היא בהחלט עושה נפלאות. 
היא משפרת את הכושר הגופני, מעשירה ומעצימה את הזוגיות, מאפשרת לשאוב עידוד בנקודות התורפה. 
אין מחמאה חמה ומחמיאה יותר מאשר מקבלים מבן או מבת הזוג.

מניסיון קצר אך מצטבר, פרי נוכחות קבועה ותכופה למדיי במכון הכושר אעז לתמצת כאן תובנת אחדות. הן אינן מחייבות איש מלבדי.

מה למדתי על עצמי בחדר הכושר?

א . חשוב להתמיד אבל יותר חשוב להתחיל.

ב. לפני שמתנפלים על המכשירים השונים, רצוי לקיים שיחה שקטה עם מדריך הכושר (לא לפני קבלה והצגת אישור רפואי!) ולבנות תכנית אימון אישי. בשיחת ההיכרות הראשונית גלו גילוי נאות את החולשות שלכם, את החששות, את הציפיות. כאיש מקצוע הוא יבנה לכם תכנית אימון שבועית, מדורגת, מידתית. אתם תזיעו אבל לא תסיימו את האימון באפיסת כוחות.

ג. המבטים שיישלחו לצדדים, מהירים ומעגליים כמבטיה של זיקית מיומנת, עלולים להניא אתכם מהמשך הביקורים במכון. עזבו. השרירן-התורן (מחר אתם עשויים לפגוש עב-שרירים אחר) שמרים משקולות במשקל שכולל את כל המשפחה שלכם לא אמור להיות מושא לקנאה, אף לא מודל לחיקוי או להערצה. רוצים להתנחם? סביר להניח כי גם הוא שוקל להשיל קילוגרמים אחדים ממשקלו.

ד. אתמול היה קשה יותר. 

ה. גמאתם כברת דרך בלתי מבוטלת. תוצאות הפעילות כבר ניכרות עליכם. זו היא רק ההתחלה. הדרך עדיין ארוכה אבל חשובה ומאתגרת. הפכו אותה לדרך השגרה. תיהנו בה.

ו. קבעו כלל ברזל – לא מבטלים את שעת הביקור הקבועה ( רצוי שהיא תהיה קבועה) במכון הכושר אלא בהינתן סיבה מוצדקת.עייפות אינה סיבה מספיקה, ודאי לא מוצדקת. גם חוסר חשק. התמדה כבר כתבנו?

ז. אם אתם בעשורים המתקדמים בחייכם – דמו בעיני רוחכם את האנשים הרזים והחטבים שהייתם לפנים. יש לי חדשות בשבילכם – אתם לא תשובו להיראות כך – בחיים לא! – אבל אתם תוכלו להיראות טוב ולהרגיש טוב. מה רע?

ח. . עם הזמן מאמן כושר אישי הופך לידיד – תובעני, אבל חביב וסובלני. מעלה את הרף אבל מחייך כל הדרך אל הסף העליון, הקיצון, של מה שמרגיש לך כמו קצה גבול היכולת.

ט. מה שנראה לי בלתי אפשרי בביקור הראשון מכון הכושר משעשע אותי כיום. עד כדי כך פדלאה הייתי? הזמן, מתברר, עושה לא רק את שלו אלא גם - בעיקר! - את שלי.

י. ועדיין לא כתבתי אף לא מלה אחת על זוגתי, אשר אילו היה לה מקום בכיס הקטן, לצד הטלפון הסלולארי שלה,היא היה מכניסה גם אותי אליו. השינוי שחולל בה האימון בחדר הכושר לא ייאמן כי ייתכן אבל מפאת שמירה על צנעת הפרט לא ארחיב ולא אפרט.

שורה תחתונה:

המחיר? הצחקתם אותי. אין מחיר לרווח ולתועלת; אפילו לא מחיר העלות, אשר ביחס לתועלת הוא זעום וזניח.

מה אומרים עלינו? שאלו את אינטרקליק מומחים בפרסום באינטרנט.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי