ריצה היא אחת הפעילויות האירוביות היותר חשובות והיותר מועילות לגוף ולנשמה


כדי לרוץ אין הכרח להיות מנוי בחדר כושר (אשר כדאי ומומלץ להימנות עם המנויים בו מסיבות רבות טובות).
אפשר לרוץ בכל מקום, בכל שעה.
הריצה חשובה ומועילה מבחינות ומהיבטים רבים: היא מחזקת את  שרירי הרגליים ועצמותיהן, היא משפרת את היציבה; היא מסייעת לחילוף חומרים טוב ולירידה במשקל; בריצה אתם שולטים בקצב ומכוונים את עצימות המאמץ כרצונכם; ריצה באוויר הפתוח, בטבע ובנוף, מעניקה ערך מוסף למאמץ הגופני המועיל.
 

ריצת החיים:
ריצה, גם אם איטית ומתונה, תורמת תרומה חשובה לבריאות. גם למי מכם שלוקים במומים מסוימים, רצוי לרוץ, כמובן לאחר התייעצות עם רופא ותוך מודעות למגבלה הגופנית.
הריצה היא טבעית לחיים ומוסיפה להם ממד של כייף והנאה.

הריצה תורמת לזרימה טובה יותר של הדם בגפיים, משפיעה לטובה על לחץ הדם ועל צפיפות העצם, מקהה ומפחיתה לחצים ומתחים  הודות לשינויים הביוכימיים שהיא מחוללת בגוף ובנפש.


מאמרים נוספים:
קיקבוקסינג
זומבה
פילאטיס


רצוי להפוך את הריצה חלק קבוע משגרת החיים ולא להסתפק בה רק לעתים רחוקות.על מנת לבנות ולווסת את שלבי הריצה ניתן – ומומלץ מאוד! – להסתייע בשירות מקצועי של  מאמן כושר אישי. חשוב ומומלץ לבנות תכנית ריצה המשולבת בתכנית תזונה נכונה ( ודאי למי מכם שרוצים או חייבים להפחית ממשקלם).

פרסונל טריינרס מציע לכם תכנית כוללת, משולבת, שבה תוכלו לקבל הדרכה,ייעוץ ואימון של כושר גופני ותזונה – במכון , בביתכם או בחיק הטבע.

 

ריצה מושגחת ומוקפדת:

הריצה היא, כאמור, טבעית אבל אם אתם רוצים לייעל ולשכלל אותה, להתאימה ליכולת מזה ולמגבלות מזה; אם אתם רוצים לקבל הנחיות וטיפים ולהיות במעקב שיאפשר לכם לקבל משוב מקצועי על השיפור וההתקדמות שלכם; אם אתם רוצים לשלב את הריצה, להפנים אותה ולהטמיעה באורח החיים שלכם – יש לנו הצעה מעשית מצוינת עבורכם. אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם, להיפגש ול... הירשם. נשמח להיות חלק מהשינוי שאתם עשויים לחולל בחייכם.
שורות תחתונות: הגוף יפצה ויתגמל אתכם על תשומת הלב שתתנו לו באופן ישיר ומיידי: כבר בעיצומה של הריצה - ודאי אחריה – אתם תרגישו עצמכם טריים ורעננים, מלאי כוח וחיים.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי