תזונה נכונה היא תזונה מאוזנת

יניב מימון - תזונה
היא תזונה עשירה ומגוונת. 
תזונה המכילה מרכיבים מקבוצות המזון החיוניות ובהן: מזונות עתירי חלבונים, ירקות ופירות, דגנים ועוד.

חשוב ומומלץ לאכול שלוש ארוחות עיקריות ובניהן – שתיים או שלוש - ארוחות ביניים קלות. 
לא נדרש להיות בעל מקצוע בתחום התזונה כדי להמליץ על צמצום מרבי של צריכת שומן רווי, ממתקים ומשקאות ממותקים, מוצרי חלב עם אחוזי שומן נמוכים ( עד 4% - 5% ). מומלץ להעדיף בשר רזה ועוף, ללא עור.

תזונה נכונה מספקת לגוף אבות מזון חיוניים לשימורו ולחיזוקו, כגון מאכלים עשירים בסידן ובברזל, דגנים מלאים, ירקות בקליפתם.

בחברת פרנוסל טריינרס מוצע לכם שירות של תזונאי קליני מוסמך, אשר ישמח להכין עבורכם תכנית תזונה המיועדת ומיוחדת בשבילכם, לאחר שילמד (היטב ולעומק) את הרגלי התזונה שלכם ויערוך בדיקות שונות לקביעת התפריט המיטבי עבורכם.
 

 

לא על התזונה לבדה:

חשיבותה של תזונה נכונה אינה מוטלת בספק, אבל לא עליה לבדה יחיה אדם... על מנת להשלים את החשיבות והתועלת הגלומים בתזונה נכונה, חשוב ומומלץ לשלב בה פעילות גופנית. 
פעילויות רבות, אנאירוביות ואירוביות טובות ומועילות לגוף, אבל כדי למקסם את התועלת ובעיקר כדי ליצור תכנית אימון אישית הטובה ביותר עבורכם, אנחנו ממליצים לכם להסתייע בשירותיו המקצועיים של מאמן כושר אישי
המאמן והתזונאי עובדים בשיתוף פעולה הדוק ושניהם ממוקדי מטרה – להנחיל לכם הרגלי חיים נאותים הכוללים שילוב של תזונה נכונה ואימון גופני מותאמים במיוחד עבורכם.

 

 

תחושת הבטן המדריכה אותנו:

כאשר אנחנו עוסקים בנושא התזונה, מקבל המושג תחושת בטן משמעות ממשית, פיזית. אבל למושג זה יש משמעות נוספת. אדם חש ויודע האם המזון שהוא צורך נכון ומתאים לו. הבטן אינה משקרת. האותות שלה ברורים. בתוך תוכנו אנחנו יודיעם מה חיוני עבורנו ומה הוא בבחינת מותרות. יותר מזה – בתוך תוכנו, עמוק בפנים, אנחנו יודיעם מה חיוני ומזין ו – לחלופין - מה מיותר ומזיק.

 

מבלי להיכנס לרזולוציות הדקות והעדינות של תכולות מזונות והרכביהם אנחנו ממליצים לכם להתקשר עם תזונאי מוסמך ולצאת לדרך קולינארית חדשה, טובה, משביעה ובריאה. בהצלחה ובתיאבון!

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי