כאשר החלטנו שאנחנו רוצים מאמן כושר לצדנו, יש כמה וכמה קריטריונים שחשוב לשים לב אליהם לפני שאנחנו בוחרים אחד. קרא מאמר זה העוסק במאמן כושר אישי שהוא גם תזונאי.

קריטריון מספר 1 – לשאול שאלות נכונות

כאשר אנחנו מדברים עם מאמן כושר אישי חשוב לוודא מה שנות הניסיון שלו ומה ההסמכה שלו. בנוסף, האם המאמן מתכוון להיות מעורב בכל נושא התזונה? זו יכולה להיות אחלה אינדיקציה למקצועיות שלו. חשוב לזכור כי מאמן כושר עם הרבה שנות ניסיון יכול לעזור לכם בצורה הרבה יותר יעילה ואתם תראו תוצאות מהר יותר.

קריטריון מספר 2 – וודאו כי המאמן לוקח אתכם ברצינות

כאשר מתחילים להתאמן עם מאמן כושר אישי, הוא מספק לכם באיזשהו שלב תכנית אימונים מסודרת. במידה והוא עושה זאת מבלי לשאול אתכם על הרגלי התזונה שלכם או בלי לקחת את המדדים שלכם כמו משקל, היקפים וגובה, מדובר במאמן לא רציני. בנוסף, מאמן כושר אישי מקצועי יציב לכם מטרות מציאותיים בהתאם למה שאתם מסוגלים והוא יעדכן את היעדים האלה מדי חודש.

מחפשים סיבות נוספות לאימון כושר באופן יומי?

קריטריון מספר 3 – יחס אישי

אין ספק כי מאמן או מאמנת כושר אישי שיש להם הרבה מאוד לקוחות זה סימן למאמן איכותי, אז עם זאת, יש לוודא כי המאמן מקדיש לכם את הזמן האישי שמגיע לכם. מאמן או מאמנת שצריך להזכיר להם כל פעם מחדש את המגבלות שלכם זה משהו שאתם לא צריכים לקבל.

• יחס אישי – אמנם מאמן כושר אישי שיש לו המון לקוחות מהווה סימן טוב, אך וודאו כי המאמן מעניק לכם יחס אישי וזוכר אתכם, את המטרות והמגבלות שלכם.

חשוב להבין כי גם אם הייתה לכם חוויה לא נעימה עם מאמן כושר אישי ספציפי, זה לא תופס לגבי שאר המאמנים. כאשר אתם תגיעו למאמן טוב, אתם תראו את זה מיד. אז אל תתייאשו ושיהיה לכם המון בהצלחה.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי