אורך חיים בריא ותזונה נכונה הם מתכון לחיים ארוכים תמיד, כולנו רוצים להיכנס לכושר  ולהקפיד על אורך חיים בריא, במיוחד נשים המתכננות להיכנס להריון

נשים בדרך כלל מכינות את הגוף שלהם, מפסיקות לעשן, משתדלות לאכול בריא ולעשות ספורט. הבעיה היא שאורך החיים הקדחתני שלנו לא תמיד משאיר לנו את הזמן לפעילות ספורטיבית, ודבקות בתפריט תזונה בריא. רבים מאתנו גם הגברים (ובמיוחד הנשים) מוותרים לעצמנו שזה מגיע לאיכות חיינו. נשים רבות סובלות מדיכאון שלאחר לידה במיוחד בגלל גזרתן אשר השתנתה בעקבות ההריון, התשובה היא מאוד פשוטה, תזונה נכונה בשילוב של ספורט יומיומי, דיאטה בלבד לא תעזור ללא פעילות ספורטיבית יומיומית לא תתקבלנה אותן התוצאות.

נשים אשר מתכננות להיכנס להריון חייבות להכין את עצמן ואת גופן לקראת הלידה וכאן אין פשרות, מדובר בבריאות שלנו ושל תינוקנו, עבודה יומיומית על שרירי הבטן וריצפת האגן, תוך כדי הסדר נשימה, תתרום משמעותית ללידה קלה וטבעית. לכן מומלץ לנשים אלו לקחת מאמן כושר אישי, היתרונות של אימון כושר אישי הן רבות. האימון נקבע מראש בזמן ובמקום שנוחים לך, את מקבלת מאמן כושר פרטי שצמוד אליך מדרבן אותך ונותן לך מוטיבציה להתמיד, עוזר לך לקבוע תפריט תזונה שיתאים לך בהתאם למגבלות שלך (שעות עבודה ארוכות, חוסר זמן להקדיש להכנת אוכל וכו'..).

כאשר אישה מכינה את גופה לקראת הלידה היא חייבת להמשיך ולהתמיד גם בזמן ההיריון, עבודה עקבית על שרירים מסוימים בגוף האישה יכולים לתרום ללידה טבעית וקל, כמו כן השילוב של פעילות ספורטיבית המותאמת למצב ההריוני ותזונה נכונה יכולה למנוע סכרת הריון, כאבי צירים מוקדמים וכו'. אימון כושר אישי הוא אידיאלי לנשים לפני ובזמן היריון, כמו כן בהתמדה רציפה במשך שנה לפחות באורח חיים בריא זה הופך להיות חלק משגרת חיינו והתמדה הופכת להיות קלה יותר.

בעזרת אימון כושר אישי תוכלי ליהנות מלידה קלה יחסית (עקב עבודה נכונה על השרירים המתאימים כדוגמת ריצפת האגן), כך תהני גם מהחלמה מהירה לאחר הלידה, ותהני ממגוון המתנות שתקבלי לאחר הלידה. ברוב המקרים האורחים מגיעים עם שלל מתנות לביקור בבית החולים. אחד מהמתנות שהכי מבוקשות בתחום הם דווקא בלונים. אם בימים עברו חדרי היולדות בבית החולים היו מלאים בפרחים הרי שהיום מדובר על בלונים לאירועים בשלל עיצובים מיוחדים ומרהיבים.

לעוד פרטים על מתנות ליולדת בקרו באתר קרוסלה מתמות ליולדת.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי