קשה מאוד למצוא אנשים שפשוט מגיעים אל אולם אירועים או גן אירועים וסוגרים "בצורה עיוורת" חוזה עם בעל המקום טרם ביקשו ממנו מסמכים המעידים על כך, לדוגמא, שמדובר על עסק מורשה. אקו הוא אולם וגם גן אירועים עם כל הרישיונות והמסכמים הקבועים בחוק. בדיוק אותו הדבר כאשר אנשים מחפשים לעצמם מאמן כושר אישי – איש אינו רוצה להרגיש מרומה, אז כיצד נמנעים מהטעות הנפוצה הזו? יצאנו לבדוק!
רוצה לדעת, רגע לפני שאנו מתחילים, כיצד אפשר להתאמן גם עם בעיות של לב ולחץ דם? המאמר הבא עוסק בדיוק בכך: שיקום לב וכלי דם.

תהליכי בחירה למאמן כושר

מספר 1: התהליך הראשון ואולי החשוב ביותר שאליו יש לשים לב/ לשים דגש הוא עניין ההמלצות.
בדיוק כמו כל דבר בחיים – המלצות קובעות את הטון לכאן או לכאן ולכן חשוב לחפש ולבקש המלצות מחברים, בני משפחה, מכרים אודות מאמן כושר שהם מכירים שנחשב כאיכותי. כאמור, לעיתים קשה למצוא המלצות ואז פשוט ניתן להיכנס לרשת האינטרנט ולבדוק מה "הגולשים חושבים" ולפעול על פי כך.

מספר 2: כימיה. כן, זה נחשב הדבר השני בחשיבותו שהרי ללא כימיה – האימונים יהיו פשוט לא נעימים ויתרה מכך –  סביר מאוד להניח שלאחר זמן קצר הקשר בין המתעמל לבין המאמן ייגמר וכל תוכנית האימונים תרד לטמיון.

מספר 3: האם המאמן שואל את השאלות הנכונות? הכוונה היא כמובן אל הדבר המרכזי באימונים – תוכנית האימונים.  לתוכנית האימונים יש ערך נוסף בנוגע ולאו דווקא בכל הנוגע למטרותיו של המתעמל אלא בנוגע למצבו הבריאותי. אם למשל מדובר על אדם עם אפילפסיה הרי שיש, סביר להניח, אימונים מסוימים שלא יהיו לא טובים ולא יתאימו לו ולכן – בראש ובראשונה – תוכנית אימונים צריכה לבדוק את מצבו הבריאותי ורק לאחר מכן מהן הציפיות של המתעמל הן מהמאמן והן מהאימון עצמו.
בכל הנוגע אל תוכנית אימונים, ניתן להקליק על הקישור הבא: כיצד מאמן כושר יבנה לך תוכנית אימונים?.

מספר 4: מחיר. זה נשמע בנאלי אך אסור להקל בכך ראש. כיום אימון כושר אישי הפך לנחלתם של כלל האוכלוסייה  (כאשר בעבר היה מדובר על פעילות שנעשתה בעיקר בקרב בעלי הממון) ולכן חשוב לשים דגש רב על כך שהמחיר אותו גובה המאמן הוא סביר, הוגן ופחות או יותר דומה נמצא "בממוצע של השוק".

רוצה לדעת אודות שיטת האימונים המומלצת לשנת 2015? הקלק על הקישור הבא: שיטות האימון המומלצות לשנת 2015.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי