כיצד להתאמן עם מאמן כושר אישי בחורף?

אז כיצד באמת ניתן להתגבר עם "המכשולים של מזג האוויר" שמציב בפנינו גנרל חורף ובעצם עדיין להמשיך להתאמן? ובכן, מאמן כושר אישי הוא אדם שמאמן – בכל חודשי השנה ולכן יש בידיו פתרונות רבים. כמובן, שאין צורך להתאמן בים  בסערות ורוחות עזות אך ניתן למצוא את העמק השווה וכיצד?

ובכן, פילאטיס, יוגה ותרגילים לחיזוק שרירי הגב והבטן נחשבים אימונים מצויין שלא רק שומר על הגוף בכושר אלא באמת מצליח לחטב. אל אימונים אל מאמן הכושר יוסיף גם הרמת משקלות וכן גם אפשרויות של תרגילי מתח – כך בטיח הוא שהמתעמל שמולו ימשיך להישאר בכושר. בכל הנוגע למידע אודות תזונת חורף, ניתן להקליק על הקישור המצורף כעת: מעבר לתזונת חורף.

חשוב לציין שיש מספר פרטים שיש לדעת, אליהם לא מקדישים תשומת לב בשל אשליית המזג אוויר, כמו למשל: אי תחושת צימאון. אנשים חושבים שבשל המזג אוויר החם בקיץ, צריך לשתות יותר לעומת החורף, כמובן שהדבר איננו כך כלל וכלל. בחורף כאשר אנו מתאמנים אנו נאלצים להתמודד מצד אחד עם אוויר קריר ויבש ומצד שני עם האוויר הקר אותו אנו נושמים ושואפים – השילוב של השניים נותן תחושת אשלייה שאנו לא צמאים ולמעשה הגוף מסוגל להגיע בקלות למצב של התייבשות – ולכן יש לשים דגש על שתייה מרובה בעת אימון.

מכיוון שאימונים דורשים מאיתנו לא רק רצון אלא גם התמדה ומאמן כושר אישי שמעלה את המוטיבציה ומגיע עד לביתו של הלקוח (או כל מקום אחר שנקבע מראש) מומלץ לצרף אל האימון חבר או חברה קרובה ובכך לעלות את המוטיבציה אחד של השני וגם ליהנות מחיסכון ברמה הכלכלית. פרטים נוספים אודות פעילות גופנית משותפת, בקישור הבא: אימון כושר אישי כפעילות חברתית.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי