כבר מגיל קטן חונכנו על חשיבות הכושר הגופני ואורח החיים הבריא. בבית הספר היסודי דאגו לחנך אותנו בשיעורי החינוך הגופני בעזרת משחקים קבוצתיים, בחטיבת הביניים כבר התחלנו לרוץ ולהזיע ואילו בבית הספר התיכון כבר הבנו שמדובר בענף שכדאי לנו להצטיין בו ועל הדרך לשמור על בריאותנו. כאנשים בוגרים אנו מודעים ליתרונות הרבים שבכושר הגופני, אך לא כולנו מודעים תמיד ליתרונות הרבים עוד יותר באימון כושר גופני עם מאמן אישי.

 

השיעור הטוב ביותר

מאמן כושר אישי מקצועי לא בכדי נקרא כך. על מנת להיות מאמן כושר עוברים המאמנים סדנאות, שיעורים, מבחנים ולעתים יש כאלו שאף עושים תואר או דיפלומה שלמים בתחום עיסוקם. בעת שנבחר לעשות את הצעד הראשון שלנו עם מאמן כושר הרי שאנחנו הולכים על בטוח. המאמנים האישיים יכולים להעניק לנו כלים חיוניים כדוגמת יציבה נכונה, האופן  בו מומלץ לרוץ, הדרך בה מרימים מכשירים כבדים וחלקם גם יודעים לתת לנו עצות על תזונה, חשיבות האכילה לפני האימון ואחריו ועוד מניפה עשירה של טיפים אשר ישדרגו את האימון שלנו וימקסמו את התוצאות אותן אנחנו חושקים לראות כבר על גופנו.

 

החדרת מוטיבציה

כאשר אנו רוצים להתחיל לעשות משהו חדש בחיינו נדמה כי מה שמונע מאיתנו לעשות זאת מעכשיו לעכשיו מבלי לדחות שוב ושוב זו המוטיבציה. בעת שנערוך אימונים אישיים עם מאמן כושר אישי מקצועי נדמה כי אנחנו על הגל הנכון. מעבר לאימונים כאימונים, המאמנים האישיים גם אלופים בהחדרת מוטיבציה ובהחדרת אנרגיה חיוביית אשר גורמת לנו להניע ולהזיע. מאמני כושר רבים מהווים כמודל לחיקוי עבורם המתאמנים מאחר והם מצטיירים כאסרטיביים ובלתי מנוצחים, כך שגם אנחנו, המתאמנים, רוצים להיות ולהראות כמוהם. נדמה כי מדובר באחד היתרונות הגדלים ביותר באימונים עם מאמן כושר אישי מקצועי – החדרת המוטיבציה.

 

 

בניית תכנית אימונים אישית

מאמן כושר אישי  עושה איתנו הכל ברמה האישית, כך שלאט לאט אנחנו לומדים להכיר לעומק ובניית התכנית האישית שלנו הופכת קלה יותר עבורו. תכנית אימונים אישית הינה בעלת חשיבות רבה שכן לפיה אנחנו הולכים לפעול ואליה אנחנו ניצמד – כל הדרך אל כבישת היעדים שלנו. המאמן האישי אשר יבנה לכם את תכנית האימונים האישית יקח בחשבון את העדפותיכם למכשירים מסוימים, תדירות, שעות, סגנון האימונים ועד לרמה של ורסטיליות המתחם בו תתאמנו ביחד. 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי