אחד המדדים של כולסטרול היא למעשה כמות השומנים בדם, כמות שומנים גדולה מעבר לנורמה יכולה לגרום לחסימת עורקים בלב וכפועל יוצא להתקפי לב, כמו כן קרישי דם. קרישי דם נפוצים אצל רוב האנשים הבעיה היא שיש כמות שומנים גבוהה בדם, קריש דם יכול לחסום את המעבר בעורקים או חס וחלילה במוח ולגרם לשיתוק מוחי.

איך נלחמים בכולסטרול?

תזונה נכונה- תזונה המורכבת מינימום שומנים: כגון סוכרים, שתייה ממותקת, בצקים ואוכל מטוגן, להרבות בשתיית מים, ירקות, פירות, בשר רזה, דגים, דגנים וקייטניות.

פעילות גופנית- יחד עם תזונה נכונה יש להתמיד בפעילות גופנית יומיומית, פעילות גופנית עוזרת לזרימת הדם, ושריפת קלוריות ושומנים בדם.

התמדה באורח חיים בריא היא הבעיה אצל רוב האנשים יותר מ 70% מהנרשמים לחדר כושר מפסיקים להופיע באופן סדיר לאחר חודשיים, לכן הפתרון הוא מאמן כושר אישי.

מאמן כושר יעזור לכם לבנות את סדר היום שלכם בצורה כזו שתוכלו לשלב בו פעילות גופנית יומיומית. הבעיה של רוב  האנשים היא מציאת זמן לאורח חיים בריא, הזמן להכין ארוחות מסודרות (ולא לקנות ג'אנק פוד זמין בחוץ), ומציאת זמן לפעילות ספורטיבית. עדויות של אנשים שנלחמו במחלות כגון סרטן או מחלות לב, מצאו שניתן להילחם במחלה באמצעות אורח חיים בריא. אך לא צריך לחכות עד למקרה כזה או אחר כדי שתידלק לנו נורה אדומה.

התמדה היא המפתח- ברגע שמתמידים במשהו מספר חודשים הוא הופך להיות חלק מהשגרה שלנו, לכן באמצעות מאמן כושר אישי נוכל לפתח התמדה לרוח חיים בריא עד שזה יהפוך להיות שיגרה מבחינתנו. מעבר לכך מאמן כושר אישי בונה לנו תוכנית אימון מסודרת עם עליית המאמץ הדרגתית, אימון כושר אישי יחד עם התפריט הנכון יכול לעזור לנו להיכנס לאורח חיים בריא, וכך להתמודד עם מחלות כגון כולסטרול, שומנים, סוכרים וכדומה.

אז קחו דקה ותחשבו האם שווה לכם לעשות שינוי באורח החיים שלכם ולפנות זמן לאורח חיים בריא, עם פעילות ספורטיבית וארוחות מחושבות ומסודרות, ואיך אתם יכולים לבצע את השינוי הזה אצלכם ואצל בני משפחתכם וקרוביכם.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי