תוכנית חורף – מה עושים המתאמנים בעונת החורף?

העונה הגשומה הגיעה ואיתה גם אחת הבעיות הנפוצות של מתאמני הכושר – חוסר היכולת להתאמן בחוץ עקב שינויי מזג האוויר. נכון שקל ונעים יותר לבצע אימוני כושר אישיים ופעילות ספורטיבית בחיק הטבע, בגנים ציבוריים או מול הים, אך במהלך עונת החורף כדאי למצוא מקומות חלופיים. אימון כושר אישי יכול להתבצע גם במשרד או בבית שלכם, מאמני כושר אישיים מצוידים בציוד כושר מותאם לשימוש גם במקומות סגורים וחללים קטנים. עובדה זו יכולה לסייע לכם להמשיך במתכונת אימוני כושר אישיים ללא שינוי בלוח הזמנים שלכם! 

אימוני כושר אישיים ביתיים

אימונים ביתיים על ידי מאמן או מאמנת כושר אישית הם תחליף נהדר לאימוני כושר אישיים בחיק הטבע. במהלך אימוני כושר בבית תוכלו להמשיך בפעילות הספורטיבית הרגילה שלכם, לסייע לחיטוב הגוף, שמירה על בריאות הגוף והנפש ותחזוקת אנרגיה בריאה. היתרון הנוסף להתאמן בבית בעונה הקרה הוא שלא צריך לצאת מהבית. המאמן מגיע ישירות אלייך, דרך מעולה להתמודד עם מצב הרוח הירוד לאימונים.

 

בחרו מאמן כושר אישי מקצועי שיאתגר אתכם גם במקומות סגורים– כך תוכלו להמשיך להתאמן גם בחורף!

שמירה על עקביות

אחד העקרונות החשובים כאשר מדובר בקביעת אימון כושר אישי היא מחויבות אישית לעקביות והתמדה. כאשר מתאמני כושר מתמידים באימונים, הגוף מקבל אנרגיה חדשה וכוחות חיוביים. מאמן כושר אישי ידריך אתכם באופן הטוב ביותר כיצד לשמור על עקביות אימוני כושר גם במהלך עונת החורף ויתאים אימוני כושר אישיים ואת התרגילי למקום סגור.

לא לאבד מוטיבציה!

חשוב מאוד לזכור שגם אם החלה העונה הגשומה ואין לכם דרך לבצע אימוני כושר בחוץ – אסור לאבד מוטיבציה. הדבר החשוב ביותר הוא לא לשבור את שגרת האימונים ולא לוותר לעצמכם. בעונת החורף קל יותר להתכרבל מתחת לשמיכה ולשכוח את צרכי הגוף, אך אימוני כושר אישיים הם מפתח לסיגול אורח חיים בריא – פיזית ונפשית. למידע נוסף עלהמעבר לתזונה חורף לחץ כאן.

מאמני כושר אישיים מקצועיים ומתמחים בהתאמת אימוני כושר אישיים גם למקומות סגורים. בחרו במאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישית מקצועיים, בעלי ציוד כושר מותאם למקומות סגורים שיכולים ללוות אתכם במהלך אימוני כושר אישיים גם בעונת החורף.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי