כיצד התאמנו בשנה החולפת?

אין ספק. שנת 2014 הייתה בסימן "כושר משוגע" כאשר לא הצלחנו להבין איך זה קורה כאשר עוד ועוד נשים מכל רחבי העולם התמכרו לריקודים אינטנסיביים ויעילים בדמוי השם "זומבה" (כמובן שגם גברים החלו לרקד זומבה ככול שהריקוד הפך לפופולארי והוכיח יעילותו).
שיטת אימון מוצלחת שהמשיכה לכבוש את ליבנו וגופנו בשנה החולפת היא באופן לא מפתיע שיטת הפילאטיס שלא רק מעצבת את הגוף אלא גם עוזרת פלאים לאנשים עם בעיות גב! (שתי ציפורים במכה אחת כבר אמרנו?).

שיטת אימון נוספת ויש להוסיף, לא כל כך פשוטה, שתפסה תאוצה בשנה הנוכחית הייתה "השיטה המשלבת", כלומר, שתי שיטות אימון יחד, כמו למשל: קיקבוקסינג שמשולב עם פיאלטיס או ריקוד שמשולב עם מקלות, שחייה עם ריקודי ספינינג מגניבים ומעבר לעובדה שמדובר על פעילות אינטנסיבית היא גם מהנה ושורפת הרבה קלוריות, כמובן.

שיטה נוספת שהתחילה ממש לאחרונה לתפוס תאוצה ועושה סימן שהיא תהיה להיט גם בשנה 2015 היא שיטת ה Hiit.

אז מהו למעשה אימון Hiit

 מדובר על אימון ברמות אחרות לגמרי ומה הכוונה? האימון מורכב ממספר שלבים כאשר השלב הראשוני, כמובן, הוא שלב החימום ולאחריו מגיעים בין ארבעה עד כעשרה מחזורי אימון לא פשוטים ובעלי עוצמות גבוהות. כמובן שבין כל מחזור נעשית הפוגה אך האימון הוא לא פשוט כלל וכלל. לדוגמא: אימון ה- Hiit יכול להיות כריצה מהירה של כדקה  שלאחריה מגיעה עוד כחצי דקה של ריצה קלה. בסך הכל מדובר על להיט שאורכו עומד על כארבעים דקות מקסימום לאימון.

אם בשנה החולפת חיפשתם את האימון המושלם שכולל לכלוך רב, כנראה שהייתם צריכים ליהנות מהאימון המרכזי בשנת 2014 הנחשב לחדשני והוא זחילה בבוץ עם שילוב של מירוץ מכשולים. השיטה הנ"ל כללה בתוכה מספר אלמנטים מגניבים במיוחד החל מריצות, קירות טיפוס, זחילה בתוך בוץ, בריכות מים ועוד אינסוף חוויות ספורטיביות!

מעוניין בהמלצות מאנשים שעשו את זה? פשוט קמו יום אחד והחליטו שהיום הם נכנסים לכושר!

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי