בשנים האחרונות טרנד הכושר הולך וצובר תאוצה, אך כאשר אתם מתאמנים אתם חייבים לעשות זאת בצורה איכותית וטובה. ככל שתתאמנו בצורה טובה יותר כך השיפור באיכות החיים שלכם ובכושר הגופני שלכם ילך ויגבר. בשורות הבאות אני אתן לכם את כול המידע שאתם צריכים על אימון כושר בכדי לעשות את האימון בצורה הטובה ביותר. אני מאמין שככל שאתם יודעים יותר כך אתם מתאמנים בצורה טובה יותר וכלל שאתם מתעניינים יותר כך האימונים שלכם יותר טובים. על כן אני עושה הכול בכדי לתת לכם את המידע המקיף ביותר על אימוני כושר בכדי שאתם תדעו כול מה שצריך על תחום זה ובכדי שאתם תחיו באיכות החיים הגבוהה ביותר שאפשר.

חשיבות מאמן כושר אישי לחיזוק הגוף

בכדי לבצע אימון בצורה הטובה ביותר עלינו להתמיד, אך לא תמיד קל להתמיד ולא תמיד יש לנו את הידע המקיף בכדי לבצע אימון בצורה הטובה ביותר. בדיוק בגלל זה אני ממליץ לכם לבחור לקחת מאמן כושר אישי. בין אם מדובר על מאמן או מאמנת כושר אישית אלו יכולים לסייע לכם לבצע את האימון הטוב ביותר. לא רק זאת אלא שמאמן כושר יכול להיעזר לנו להימנע מפציעות ולהבטיח כי אנו לא נשחוק את עצמנו באימונים לא מתאימים. מאמני כושר אישיים יכולים לעשות את ההבדל בין אימון בריא לאימון שיפגע בנו ואנו חייבים לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מבצעים אימונים. ככל שניקח מאמן כושר יותר איכותי כך האימון שלנו יהיה ברמה יותר גבוהה ואנו נבטיח כי הבריאות שלנו תהיה יותר טובה ועל כך אין עוררין.

האם די באימון גופני?

לרבים ממי שמתאמן אצלי יש שאלה קבועה, האם אימון כושר אישי די בו בכדי לשפר את הבריאות שלי. התשובה היא שאימון כושר הוא 50% מהפעילות שאתם מבצעים. בכדי לשפר את הבריאות שלכם ב-100% אתם צריכים להקפיד גם על התזונה שלכם. ככל שתאכלו בצורה יותר בריאה כך אימון הכושר האישי שלכם יהיה יותר אפקטיבי בשמירה על המשקל שלכם ובחיטוב הגוף שלכם. אסור בשום פנים ואופן להזניח את נושא התזונה מכיוון שיש לו השפעה מכרעת על בריאות הגוף שלכם. כמובן שבאותה מידה אסור להזניח גם את נושא האימון הגופני ורק שילוב של שניהם ידאג לכך כי אתם תהיו בבריאות הגבוהה ביותר.  

על מה אני שם דגש באימונים שלי?

כאשר מתאמנים חדשים באים אלי אני מסביר להם כיצד עובדים האימונים איתי. כאשר אנחנו מבצעים אימון למתאמן חדש אני מקפיד קודם כול לעשות לו תכנית אימונים מפורטת. התכנית תהיה מותאמת אישית לכל מתאמן בכדי להכניס אותו לכושר בצורה הטובה ביותר. אם אתם מסוגלים לרוץ חמישה ק"מ הרי שתכנית האימונים שלכם תהיה שונה לחלוטין ממי שלא מסוגל לרוץ ק"מ. כמובן שבסופו של יום גם זה וגם זה יוכלו לרוץ הרבה יותר והשמיים הם הגבול מהבחינה הזאת אך בהתחלה יש להיות מודעים למאפיינים הייחודים של כל מתאמן. דוגמא נוספת למקום בו אני שם דגש הוא האם למתאמן ישנן פציעות עבר ואם כן אני מתאים את האימון לפעולות שמבצע המתאמן בכדי ליצור את האימון הטוב ביותר שאפשר וכמובן לשמור על בריאות המתאמנים.

מדוע לבחור ב-Personal trainers?

Personal trainers היא חברת מאמני הכושר האיכותית ביותר שיש במדינה. כל מאמן כושר בפרסונל טריינרס הוא ברמה הגבוהה ביותר ועבר הכשרה מקיפה. בנוסף אנו מקפידים על כך שמאמני הכושר שלנו יהיו אדיבים ויתנו את השירות ברמה  הגבוהה ביותר. אנחנו חרטנו על דגלנו להכניס אתכם לכושר ובגלל זה אנחנו עושים הכול להעסיק את המומחים הגדולים ביותר בתחום. כל מתאמן אצלנו זוכה ליחס אישי ואנחנו מקפידים לעבוד בצורה סדורה בכדי להביא אתכם אל המטרה הנכספת והיא כמובן להכניס אתכם לכושר. האימונים שלנו מעניינים, איכותיים ונעשים ברמה הגבוהה ביותר בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר. Personal trainers מבטיחה לכם איכות שלא הכרתם באימונים והכול בכדי לתת לכם את הטוב ביותר, ללא פשרות וללא עכבות.

 

על איזה אימונים אני ממליץ?

כושר גופני לא נבנה ביום אחד ועל כן אני ממליץ לכם לשלב אימונים רבים ככל האפשר. שילוב בין האימונים גם יגרום לכם לעניין רב יותר באימון שלכם וגם יעזור לכם להתאמן לאורך זמן רב יותר. בשורות הבאות אסביר לכם אילו אימונים כדאי לכם לעשות בכדי לבצע את האימונים הטובים ביותר. כמובן שלא די בכמה שורות בכדי להסביר על כול האימונים הקיימים בשוק ולכן אגע כל מאמר בכמה אימונים מרכזיים.

אימון TRX – האימון המושלם לחיזוק הגוף:

TRX הן רצועות שניתן לתלותן בכול מקום וכך לבצע אימונים עם משקל הגוף. רצועות TRX משרתות אותנו בצורה הטובה ביותר לאימוני כוח וניתן להגיע לאימונים בעצימות מאוד גבוהה אם רוצים בכך. כאשר אני מבצע אימוני TRX אני מקפיד להתאים את רמת האימון למתאמן ואינני מעמיס על המתאמן יותר ממה שהוא יכול לעמוד בו מכיוון שאני לא רוצה לגרום לפציעות, למצבי רוח עקב העובדה שלא הצלחתם באימון ולעוד בעיות שיכולות להתעורר כאשר אנחנו מבצעים אימון TRX. יתרונם הגדול של רצועות הTRX היא העובדה שאנו יכולים להשתמש בהם בכול מקום ולמעשה לבצע בעזרתן אימונים הן בבית והן בחוץ. בנוסף רצועות TRX עובדות על משקל הגוף במה שמהווה יתרון גדול לאימון בריא.

אימון אינטרוולים – האימון הטוב ביותר לריצות

כאשר אנחנו מבצעים אימון כושר לא די לבצע אימון אנאירובי ויש לבצע גם אימוניים אירוביים. אימון אירובי משפיע מאוד על איכות החיים שלנו ומשפר את הבריאות שלנו בצורה הטוב ביותר. אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע אימון אירובי הוא כמובן בעזרת ריצה. ריצה משפרת את סיבולת הלב שלנו, עוזרת להרזיה והיא אחד האימונים האפקטיביים ביותר שיש. אחד מאימוני הריצה הטובים ביותר שניתן לבצע היא ריצת אינטרוולים. ריצת אינטרוולים היא ריצה הנעשית במקטעים וכך אנחנו יכולים לרוץ בעצימות גבוהה יותר לאורך זמן רב יותר. אני מאוד אוהב את האימון הזה ואני חושב שהוא משפר את הכושר האירובי בצורה הטובה ביותר ויכול להועיל בצורה הכי טובה למתאמן בו.

כיצד האימון הגופני משפיע על איכות החיים שלנו?

מדוע אימון גופני כה חשוב? מדוע אני ממליץ לכל מי שרוצה לשמוע להתאמן כמה שיותר ולעשות זאת בהקדם האפשרי? אין ספק כי אימון גופני משפיע על איכות החיים שלנו. ראשית הוא משפר את מצב הרוח שלנו בצורה דרמטית וגורם לנו להרגשה טובה יותר. בנוסף אימון גופני משפיע על איכות השינה שלנו ומאפשר לנו לישון טוב יותר לאחר האימון וזהו יתרון עצום. לא רק זאת אלא שאימון גופני משפר מדדים רבים בגוף ואדם המתאמן באופן קבוע הוא הרבה יותר בריא מאדם אשר לא מתאמן וזהו יתרון עצום. על כן אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את הבריאות שלכם ואת איכות החיים שלכם היא באמצעות אימון גופני היכול להשפיע על החיים שלנו בצורה הטובה ביותר.

איך ניכנס לכושר?

מה לעשות לא כולנו נולדנו אצנים, אך אני תמיד אומר למתאמנים אצלי כי כול אחד יכול להיכנס לכושר ולעשות זאת במהירות ובקלות יחסית. הדבר הכי חשוב כאשר אנחנו רוצים להיכנס לכושר הוא ההתמדה. ככל שנתמיד באימונים ונקפיד לבצע את הפעולות שאותם אנחנו צריכים לבצע באימונים כך אנחנו ניכנס לכושר בצורה טובה יותר. בכדי להתמיד אנחנו צריכים שתהיה לנו תכנית אימונים סדורה ומפורטת האומרת לנו בדיוק מה לעשות וכיצד לבצע את האימון. ככל שהאימון יהיה יותר מפורט כך אנחנו העבודה שלנו תהיה ברמה גבוהה יותר ואנו נהיה בטוחים כי האימון יתבצע בצורה טובה יותר.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי