צד מעניקי המתנות היצירתיים, ישנו הרוב המוחלט שבכל שנה מתקשה לקבל החלטה: מה להעניק מתנה השנה. נדמה כי מיצינו את שוברי הגיפט קארד, חולצה זה כבר בנאלי ובושם קשה מאד לבחור כי מדובר בטעם מאד אישי. לשמחתנו אנחנו חיים בעולם בקצב כל כך מהיר שבו אפשר להעניק מתנות אשר הולמות את החיים שלנו כעת. בשנים האחרונות ישנה עלייה חדה במודעות לאורח החיים הבריא ולחשיבות הרבה שבאימוני כושר ואכן נדמה כי כולנו החדרנו לחיינו משמעת ואנו נצמדים אל אורח החיים הזה. תשמחו לשמוע כי ניתן להעניק כיום במתנה כרטיסיית מתנה של אימון אישי עם מאמן כושר אישי.

 

תענוג של ממש למתאמנים הקבועים

עבור נתח המתאמנים הקבוע שפוקד את חדרי הכושר לאימוני כוח ואת הפארקים הגדולים לריצות ואירובי, הרי שמדובר במתנה המושלמת. ידוע לנו כי על מנת להפוך את האימון לאפקטיבי ולכזה שנקפיד בו לטווח הארוך, עלינו לעשות הכל על מנת לגוון אותו ולהכניס בו דרך קבע אלמנטים של התחדשות. בעת שנעניק במתנה אימון כושר אישי, הרי שאנו מגוונים את האימון למקבל המתנה וכך אפשר לחשוף אותו לצד אחר של אימונים. יחד עם המאמן הם יוכלו לבנות תכנית אשר הולמת את צרכי המתאמן – החל מתרגילי כוח ומכשירים ועד לאירובי וריצות משותפות. עבור המתאמנים הקבועים והמקפידים, הרי שמדובר במתנת יום ההולדת האידיאלית.
 

למה צריך מאמן כושר אישי? לחץ כאן


אבן פינה למתאמנים החדשים

לעתים אנו רוצים לפתוח את מקבלי המתנה שלנו לעולם חדש – עולם שאנו כבר נחשפנו אליו ועשה לנו רק טוב וכעת הגיע הזמן להעביר את התורה הלאה. אנשים אשר התאמנו עם מאמן אישי ונגלו את היתרונות הרבים והתוצאות המרשימות בעקבות האימונים, רוצים לחשוף אנשים נוספים אל הכייף והסיפוק. בעת שנעניק אימון אישי כמתנה לחבר, מכר או קרוב משפחה שלנו שאינו מתאמן, הרי שאנו מעניקים לו יריית פתיחה מרשימה, מחוייכת וחיובית אל עולם הכושר ואורח החיים הבריא. הרי שעם הענקת המתנה אנו הופכים מעין שליחים והנחת אבן הפינה מופקדת אצלנו. המתאמנים החדשים יוצאים נסקרים ואנו בעלי תחושת סיפוק אדירה על שחשפנו אותם על העולם הזה. 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי